SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Lecka për Shtupë Flat&Flexible Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110069475 SKU: 110069475
Photo
Video

Shtupa Flat&Flexible është e hollë, me leckë mikrofibre në të dy anët e kokës dhe dorezë fleksibile, dhe ju mundëson t’i pastroni edhe pjesët më të vështira për t’u arritur. Shtoni më shumë funskionalitet shtupës, me setin prej 2 leckash mikrofibra ultrafine të karbonit dhe një leckë me fibra me densitet të lartë. Leckat mund të lahen, pra janë të ripërdorshme.

Lecka për Shtupë Flat&Flexible Rovus
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtupa Flat&Flexible është e hollë, me leckë mikrofibre në të dy anët e kokës dhe dorezë fleksibile, dhe ju mundëson t’i pastroni edhe pjesët më të vështira për t’u arritur. Shtoni më shumë funskionalitet shtupës, me setin prej 2 leckash mikrofibra ultrafine të karbonit dhe një leckë me fibra me densitet të lartë. Leckat mund të lahen, pra janë të ripërdorshme.

Më shumë
Përshkrimi

Tri lecka shtesë, për më shumë pastërti në shtëpinë tuaj

Kurseni kohën dhe pastroni më shpejt me setin shtesë të këtyre 3 leckave, të dizajnuara posaçërisht për kokën e sheshtë të shtupës Flat&Flexible.

  • 2 lecka mikrofibra ultrafine të karbonit të cilat e tërheqin papastërtinë si magnet, i absorbojnë shpejt njollat e lëngshme dhe mbledhin pluhurin me një fshirje të thjeshtë në sipërfaqe.
  • 1 leckë me fibra me densitet të lartë e cila është ideale për t'i hequr qimet e kafshëve nga dyshemeja, mobiljet dhe sipërfaqet e tjera.
Lecka për Shtupë Flat&Flexible

Të ripërdorshme

Këto lecka mund të lahen, pra janë të ripërdorshme. Jo vetëm që kurseni para, por edhe e mbroni ambientin. Pasi të keni pastruar, i hiqni nga Shtupa Flat&Flexible, i lani në lavatriçe dhe më pas mund t’i përdorni përsëri e përsëri.

Lecka për Shtupë Flat&Flexible
Informata shtesë

Seti përmban:

  • 2 lecka mikrofibre ultrafine 
  • 1 leckë me fibra me densitet të lartë
Lecka për Shtupë Flat&Flexible

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star