SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Filter për Pastrues & freskues ajri Nano Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110069433 SKU: 110069433
Photo
Video

Ventilatori Nano mund ta mbajë shtëpinë tuaj më të rehatshme dhe më të sigurtë, duke larguar polenin, irrituesit dhe aromat e këqija. Po ashtu, sanitizon, duke eleminuar bakteret, mikrobet, metet e shtratit, mikroorganizmat e pluhurit dhe jo vetëm. Tash mund ta mirëmbani edhe më gjatë ventilatorin, duke ia shtuar filterin shtesë HEPA H13, i cili kap edhe grimcat më të vogla me efikasitet 99.95%.

Filter për Pastrues & freskues ajri Nano Rovus
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ventilatori Nano mund ta mbajë shtëpinë tuaj më të rehatshme dhe më të sigurtë, duke larguar polenin, irrituesit dhe aromat e këqija. Po ashtu, sanitizon, duke eleminuar bakteret, mikrobet, metet e shtratit, mikroorganizmat e pluhurit dhe jo vetëm. Tash mund ta mirëmbani edhe më gjatë ventilatorin, duke ia shtuar filterin shtesë HEPA H13, i cili kap edhe grimcat më të vogla me efikasitet 99.95%.

Më shumë
Përshkrimi

Mbajeni pajisjen në gjendje të mirë

Pastrues & Freskues ajri Nano është një pajisje shumë efektive që ju ndihmon t’i hiqni qafe ndotësit dhe irrituesit në ajër, duke ju mundësuar të frymoni më lirshëm. Këtë efekt, pajisja e arrin falë dritës sanitizuese UV-C dhe filterit të fuqishëm HEPA H13. Megjithatë, me kalimin e kohës, filteri në mënyrë natyrale fillon të bllokohet nga pluhuri & mbeturinat e tjera, duke e bërë pajisjen më pak efektive. Prandaj këshillohet të keni edhe filter shtesë.

Instalohet lehtë

Sigurohuni që kjo pajisje është çdoherë në gjendje të mirë dhe efektiv, duke pasur një filter zëvendësues. Filteri shtesë HEPA H13 punon me efikasitet 99.95% për t’i kapur grimcat e vogla, për ta hequr qafe pluhurin, polenin, irrituesit dhe ndotësit e tjerë. Për më tepër, filteri ka një trajtim special antibacterial, që eleminon bakteret gjatë kontaktit dhe parandalon shpërndarjen e aromave të pakëndshme. Në këtë mënyrë, ju siguron ajër më të freskët dhe më të shëndetshëm.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star