SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set aksesorësh për Pajisjen me avull Nano Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110065870 SKU: 110065870
Photo
Video

Pajisja me avull Nano sjellë fuqinë e avullit nano në shtëpinë tuaj, duke ju ndihmuar t’i largoni shpejt, lehtë dhe me efikasitet papastërtitë, virueset dhe alergjenët e ndryshëm. Ju mund të arrini pastrim edhe më të thellë me setin e 6 aksesorëve, të cilët mund t’i përdorni për dritare, pasqyre, pllaka, tekstil / rroba dhe jo vetëm. Ofrojani vetes dhe familjes suaj një shtëpi më të pastër dhe më të shëndetshme, përmes fuqisë natyrale të avullit Nano.

Set aksesorësh për Pajisjen me avull Nano Rovus
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Pajisja me avull Nano sjellë fuqinë e avullit nano në shtëpinë tuaj, duke ju ndihmuar t’i largoni shpejt, lehtë dhe me efikasitet papastërtitë, virueset dhe alergjenët e ndryshëm. Ju mund të arrini pastrim edhe më të thellë me setin e 6 aksesorëve, të cilët mund t’i përdorni për dritare, pasqyre, pllaka, tekstil / rroba dhe jo vetëm. Ofrojani vetes dhe familjes suaj një shtëpi më të pastër dhe më të shëndetshme, përmes fuqisë natyrale të avullit Nano.

Më shumë
Përshkrimi

Pastroni thellësisht shtëpinë me fuqinë natyrale të avullit

Pajisja e dorës me avull Nano ju ofron një mundësi efektive dhe më të shpejtë për ta pastruar / dezinfektuar shtëpinë nga papastërtitë, yndyrnat, bakteret, mikrobet dhe viruset. E gjithë kjo, duke përdorur vetëm ujë të zakonshëm rubineti!

Aksesorët që ju mundësojnë të pastroni më lehtë

Ky set 6 pjesësh përmban aksesorë praktikë që ju mundësojnë të pastroni më lehtë dhe në plot mënyra. 

Seti përbëhet nga:

  • Një tub i zgjatur për t’i arritur pjesët më të vështira;
  • Një aksesor i dizajnuar posaçërisht për dritare, xhama dhe pllaka, për t’ju dhënë pastërti shkëlqyese;
  • Një furçë rrumbullake plastike e vogël, për t’i fërkuar butësisht sipërfaqet me njolla të forta;
  • Një furçë rrumbullake metali për njollat e forta dhe yndyrnat - ideale për kuzhinë, banjo apo edhe për pastrimin e skarës;
  • Dy lecka për avullimin e rrobave, për t’ju ndihmuar t’i pastroni tekstilet dhe rrobat, t’i hiqni rrudhat, aromat e pakëndshme dhe shenjat.

Me këta aksesorë, ju mund ta pastroni dhe dezinfektoni shtëpinë dhe gjësendet brenda saj në mënyrë natyrale dhe të sigurtë. Po ashtu, do të kurseni kohë dhe para, sepse nuk keni nevojë të blini kimikate të shtrenjta dhe të dëmshme.

Klikoni këtu për të lexuar më shumë rreth dobive të Pajisjes me avull Nano.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star