SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Fshesë robotike Nano Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110073308 SKU: 110073308
Photo
Video
RISI

Fshesa robotike Nano pastron dyshemetë me prekjen e një butoni. Me të mund të pastroni sipërfaqe të ndryshme, sikurse tepihat, dyshemetë e drurit dhe pllakat. Roboti ka filter HEPA H13 i cili kapë edhe grimcat më të vogla, dhe nxjerrë jashtë vetëm ajrin e pastër. Me një bateri të fuqishme litiumi, mundëson pastrim deri në 2 orë (me një mbushje). Falë hartëzimit me laser, roboti gjen rrugën më të shpejtë dhe më efikase për të pastruar dyshemetë. Ka sensorë kundër rënies dhe sensorë për t’i shmangur pengesat.

Fshesë robotike Nano Rovus
Koha e arritjes: Mbi 2 muaj.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Fshesa robotike Nano pastron dyshemetë me prekjen e një butoni. Me të mund të pastroni sipërfaqe të ndryshme, sikurse tepihat, dyshemetë e drurit dhe pllakat. Roboti ka filter HEPA H13 i cili kapë edhe grimcat më të vogla, dhe nxjerrë jashtë vetëm ajrin e pastër. Me një bateri të fuqishme litiumi, mundëson pastrim deri në 2 orë (me një mbushje). Falë hartëzimit me laser, roboti gjen rrugën më të shpejtë dhe më efikase për të pastruar dyshemetë. Ka sensorë kundër rënies dhe sensorë për t’i shmangur pengesat.

Më shumë
Përshkrimi

Ju relaksohuni, roboti pastron për ju

Fshirja dhe vakumimi i thelbësore për t’i mbajtur dyshemetë tuaja të pastra. Por ky proces mund të marrë shumë kohë. Andaj, lëreni robotin Nano ta kryejë këtë punë për ju, dhe kaloni më shumë kohë me më të dashurit tuaj. Kjo fshesë robotike pastron për ju kudo dhe kurdo që doni.

Fshesë robotike Nano

Filter HEPA H13 për ajër më të pastër

Pastruesit me vakum duhet ta nxjerrin jashtë tërë ajrin që e thithin, andaj është e rëndësishme ta kenë një filter të fuqishëm, për ta pastruar ajrin para se të dalë jashtë pajisjes. Fshesa robotike Nano është e pajisur me një filter HEPA H13, i cili kapë edhe grimcat më të vogla – jo vetëm pluhurin apo qimet e zakonshme, por edhe polenin dhe alergjenët që e ndotin ajrit. Flini rehat si foshnje, duke e ditur se po thithni ajër më të pastër në shtëpinë tuaj.

Fshesë robotike Nano

Pastron lehtësisht sipërfaqe të ndryshme

Fshesa robotike Nano mund të përdoret për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme, sikurse tepihat, dyshemetë e forta prej druri dhe pllaka. Me një gjatësi vetëm 9.cm, lehtësisht kalon edhe nën tavolina, dollape dhe zona të tjera që arrihen vështirë me një fshesë vakumi të zakonshme.

Rovus Nano Robotic Vac
 • Fshesë robotike Nano
 • Fshesë robotike Nano
 • Fshesë robotike Nano
 • Fshesë robotike Nano

Hartëzim me laser, për më shumë efikasitet

Fshesat robotike më pak efektive lëvizin qorrazi nëpër dhomë, duke shkuar disa herë në të njejtën zonë dhe duke u përplasur me objekte të ndryshme. Por Fshesa robotike Nano ka hartëzim me laser, që do të thotë se fillimisht e hartezon dhomën dhe pastaj detekton rrugët më të lehta dhe më të shpejta për t’i pastruar dyshemetë. Po ashtu ka sensorë kundër rënies, të cilët detektojnë ndonjë hendek si dhe sensorë për të shmangur pengesat.

Fshesë robotike Nano

Pastron edhe kur ju nuk jeni aty

Ju mund të zgjedhni mes dy opsioneve të pastrimit dhe ta kurdisni për më vonë me telekomandë. Në këtë mënyrë, fshesa robotike do të fillojë të pastrojë teksa ju jeni duke shikuar ndonjë film apo duke shijuar kohë jashtë me më të dashurit tuaj.

Fshesë robotike Nano
 • Fshesë robotike Nano

  Filter HEPA H13

 • Fshesë robotike Nano

  Bateri e fuqishme, deri në 2 orë me një mbushje

 • Fshesë robotike Nano

  Telekomandë

 • Fshesë robotike Nano

  Lloje të ndryshme të dyshemeve dhe tepihave

Kapacitet i madh pastrimit

Bateria e fuqishme prej litiumi mund të pastrojë deri në 2 orë me një mbushje, dhe automatikisht kthehet në bazë kur të ketë nevojë. Ka një shportë pluhuri të ripërdorshme, me kapacitet 500ml.

Fshesë robotike Nano

Në set përfshihen:

 1. Njësia kryesore me shportë pluhuri
 2. Baza rimbushëse
 3. Mbushësi (adapteri)
 4. 2 furça anësore
 5. 1 filter HEPA 13
 6. 1 furçë pastrimi
 7. Telekomanda LCD
 8. 1 thikë pastrimi
 9. 1 rrip pastrim
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Fshesë robotike Nano

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star