SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set shtesë për Fshesë robotike Nano Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110073519 SKU: 110073519
Photo
Video

Ju tashmë e dini se fshesa robotike Nano është pajisje e shkëlqyer për pastrimin e shtëpisë, e cila ju mundëson të pastroni me prekjen e një butoni. Me këtë set shtesë, ju mund ta mirëmbani pajisjen dhe të sigurohuni që të pastrojë në mënyrë efektive, edhe pas një kohë të gjatë. Seti zëvendësues përmban dy furça anësore dhe një filter HEPA H13.

Set shtesë për Fshesë robotike Nano Rovus
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ju tashmë e dini se fshesa robotike Nano është pajisje e shkëlqyer për pastrimin e shtëpisë, e cila ju mundëson të pastroni me prekjen e një butoni. Me këtë set shtesë, ju mund ta mirëmbani pajisjen dhe të sigurohuni që të pastrojë në mënyrë efektive, edhe pas një kohë të gjatë. Seti zëvendësues përmban dy furça anësore dhe një filter HEPA H13.

Më shumë
Përshkrimi

Çka është fshesa robotike Nano?

Fshesa robotike Nano është pajisje pastrimi, e cila pastron dyshemetë me prekjen e një butoni. Me të mund të pastroni sipërfaqe të ndryshme, sikurse tepihat, dyshemetë e drurit dhe pllakat. Roboti ka filter HEPA H13 i cili kapë edhe grimcat më të vogla, dhe nxjerrë jashtë vetëm ajrin e pastër. Me një bater të fuqishme litiumi, mundëson pastrim deri në 2 orë (me një mbushje). Falë hartëzimit me laser, roboti gjen rrugën më të shpejtë dhe më efikase për të pastruar dyshemetë. Ka sensorë kundër rënies dhe sensorë për t’i shmangur pengesat. Shiko më shumë rreth fshesës robotike, duke klikuar këtu.

Set shtesë për Fshesë robotike Nano

Mbani fshesën në gjendje të mirë çdo herë

Sikurse të gjitha pajisjet e pastrimit me vakum, edhe kjo fshesë ka nevojë për mirëmbajtje. Me kalimin e kohës, filterët dhe aksesorët e tjerë mund të bllokohen / prishen, duke e bërë fshesën më pak efektive. Tash, ju mund të siguroheni që fshesa juaj është çdo herë gati për pastrim cilësor, me këtë set shtesë i cili ka 2 furça anësore dhe një filter të avancuar HEPA H13.

Set shtesë për Fshesë robotike Nano

Filter HEPA H13 për ajër më të pastër

Pastruesit me vakum duhet ta nxjerrin jashtë tërë ajrin që e thithin, andaj është e rëndësishme ta kenë një filter të fuqishëm, për ta pastruar ajrin para se të dalë jashtë pajisjes. Fshesa robotike Nano është e pajisur me një filter HEPA H13, i cili kapë edhe grimcat më të vogla – jo vetëm pluhurin apo qimet e zakonshme, por edhe polenin dhe alergjenët që e ndotin ajrit. Flini rehat si foshnje, duke e ditur se po thithni ajër më të pastër në shtëpinë tuaj.

Set shtesë për Fshesë robotike Nano

Furça anësore, për të pastruar pluhurin, qimet dhe papastërtitë e ngjashme

Fuqia thithëse e fshesës robotike kombinohet me dy furça anësore, të cilat janë efikase për të pastruar pluhurin, qimet dhe papastërtitë e ngjashme. Me kalimin e kohës, furçat vjetërohen, andaj një set shtesë është zgjidhje e shkëlqyer. Furçat janë të përshatshme për të pastruar në dysheme druri, pllaka, tepiha dhe sipërfaqe të ngjashme.

Set shtesë për Fshesë robotike Nano

Në set përfshihen:

  • 1 filter HEPA H13
  • 2 furça anësore
Set shtesë për Fshesë robotike Nano

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star