SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Freskues personal Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110077073 SKU: 110077073
Photo
Video

Shijoni flladin e këndshëm që ju ofron ky freskues, një pajisjke kompakte që freskon ajrin në hapësirën tuaj personale! Pos flladit, freskuesi ka edhe efekt lagështues & pastrues, që ajri të mos thahet shumë. Më e mira është se mund ta merrni kudo me vete, sepse mund ta mbushni me USB kabllo në laptop apo power bank. Kjo pajisje portative funksionon edhe si dritë LED – ideale për netët e nxehta të verës! Për efekt më të mirë freskues, ju mund të shtoni ca kube akulli në rezervuarin 500ml të kësaj klime.

Freskues personal Rovus
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni flladin e këndshëm që ju ofron ky freskues, një pajisjke kompakte që freskon ajrin në hapësirën tuaj personale! Pos flladit, freskuesi ka edhe efekt lagështues & pastrues, që ajri të mos thahet shumë. Më e mira është se mund ta merrni kudo me vete, sepse mund ta mbushni me USB kabllo në laptop apo power bank. Kjo pajisje portative funksionon edhe si dritë LED – ideale për netët e nxehta të verës! Për efekt më të mirë freskues, ju mund të shtoni ca kube akulli në rezervuarin 500ml të kësaj klime.

Më shumë
Përshkrimi

Freskoni hapësirën personale, kudo që shkoni

Ne të gjithë i duam muajt e ngrohtë të verës, por nxehtësia e tepërt mund të na shkaktojë parehati. Por tash, është koha t’i thoni lamtumirë këtij problemi! Me freskuesin, ju vet mund ta kontrolloni freskinë e ambientit ku qëndroni. Jo vetëm që e flladitë ambientin tuaj, por kjo pajisje ka edhe një efekt lagështues dhe pastrues të ajrit, që ajri të mos thahet shumë. Përdoret dhe bartet lehtësisht, kudo që ju duhet freski. Vetëm mbusheni me ujë (mund të shtoni edhe ca kube akullin) caktoni cilësimet dhe flladituni.

Klimë personale
 • Klimë personale

  Freskon ajrin

 • Klimë personale

  Lagështon ajrin

 • Klimë personale

  Pastron ajrin

 • Klimë personale

  Portrative (e bartshme)

 • Klimë personale

  Eko-miqësore

 • Klimë personale

  Me dritë LED (7 ngjyra)

Mbushet përmes USB

Klima personale nga Rovus është një pajisje e fuqishme, por në të njejtën kohë kompakte, të cilën lehtësisht mund ta bartni për shtëpi apo zyre, sa herë që keni nevojë për fllad. Meqë mund të mbushet me USB kabllo, lehtësisht mund ta mbushni përmes laptopit apo mbushësit portrativ (power bank).

Klimë personale
 • Klimë personale

  Merreni në zyre dhe mbajeni në tavolinën tuaj, për ajër më të freskët teksa punoni.

 • Klimë personale

  Vendoseni në tavolinë, për të shijuar flladin dhe rehatinë teksa shikoni TV, lexoni apo kaloni kohë me më të dashurit tuaj.

Dritë nate e intergruar në klimë

Rubrika në pjesën e sipërme të freskuesit, ka cilësimet e nevojshme të cilat lehtësisht ju mundësojnë ta vendosni shpejtësinë dhe drejtimin e flladit, në mënyrë që ta arrini efektin freskues aty ku ju duhet, me zhurmë minimale. Pajisja po ashtu funksionon si dritë LED me gjithsej 7 ngjyra, andaj është idelae për t’u përdorur edhe si dritë nate apo dekorative.

Klimë personale

Më e mirë për mjedisin

Sikurse shumica e frigoriferëve dhe kondicionerëve të ajrit, ky freskues operon pa freon, një lloj gazi që i kontribuon ngrohjes globale dhe vrimës në shtresën e ozonit. Në vend të këtij gazi të dëmshëm për mjedisin, kjo pajisje funksionon duke kombinuar fuqinë freskuese të ventilatorit me atë të avullimit të ujit. Kështu, në mënyrë natyrale edhe e lagështon dhe pastron ajrin teksa operon. Për një efekt më të madh freskues, shtoni ca kube akulli në rezervuarin 500ml.

Për ta shtuar jetëgjatësinë e produktit, ne ju rekomandojmë edhe filterat shtesë (zëvendësues) të dizajnuar posaçërisht për këtë pajisjle.

Klimë personale
Informata shtesë

Info shtesë

 • USB portë
 • Fuqia: 10 W
 • Rezervuar uji 500ml

Seti përmban:

 • Pajisjen kryesore
 • 1 kabllo mbushëse USB
 • Manualin për oërdorim
Klimë personale

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star