Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aparat Pest Repeller (3 copë) Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110071401 SKU: 110071401
Photo
Video
-25%

Mbani larg shtëpisë insektet, metet apo brejtësit, pa përdorur helme ose zhurma të mëdha. Pest Repeller lëshon valë ultrasonike (tejzanore) të cilat e pengojnë sistemin nervor të këtyre dëmtuesve dhe i bëjnë të qëndrojnë larg shtëpisë suaj. Aparati krijon një rrjetë mbrojtëse të padukshme, duke mbuluar zona deri në 50m2. Thjesht kyçeni në një prizë elektrike dhe relaksohuni. Në paketim përfshihen 3 aparate Pest Repeller.

Mbushe shpinë plot, se kjo ofertë vjen veç 1 herë në mot!
Aparat Pest Repeller (3 copë) Rovus

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 14,93 €

Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mbani larg shtëpisë insektet, metet apo brejtësit, pa përdorur helme ose zhurma të mëdha. Pest Repeller lëshon valë ultrasonike (tejzanore) të cilat e pengojnë sistemin nervor të këtyre dëmtuesve dhe i bëjnë të qëndrojnë larg shtëpisë suaj. Aparati krijon një rrjetë mbrojtëse të padukshme, duke mbuluar zona deri në 50m2. Thjesht kyçeni në një prizë elektrike dhe relaksohuni. Në paketim përfshihen 3 aparate Pest Repeller.

Më shumë
Përshkrimi

Thuani lamtumirë dëmtuesve

Milingonat, merimangat, metet apo minjtë, mund t’i “vizitojnë” edhe shtëpitë më të pastra, duke shkaktuar bezdi, frikë, e madje edhe sëmundje. Aparatet tradicionale kundër këtyre dëmtuesve bëjnë zhurma të mëdha, kurse helmet apo kurthet mund të jenë të rrezikshme nëse keni fëmijë në shtëpi, apo mbani kafshë shtëpiake. Por tash mund ta mbani shtëpinë të pastër nga këta dëmtues, duke përdorur aparatin Pest Repeller nga Rovus (në një paketim vijnë 3 copë).

Rovus Pest Repeller

Valë tejzanore të fuqishme

Ky aparat përdorë fuqinë e valëve tejzanore të ndryshueshme, të caktuara në një interval të veçantë frekuence, për të ndërhyrë në trurin dhe sistemet nervore dëgjimore të dëmtuesve. Pest Repeller funskionon duke lëshuar pulse çorientuese në frekuencë 22-65kHz. Ndryshon në mënyrë automatike dhe është shumë efektiv për t’i mbajtur këta dëmtues larg zonës ku e vendosni aparatin/ Punon pa zhurmë dhe pa rrezik për familjen apo kafshët tuaja.

Rovus Pest Repeller
 • Rovus Pest Repeller

  Punon 24/7

 • Rovus Pest Repeller

  Pa zhurmë të madhe

 • Rovus Pest Repeller

  S'ka më dëmtues

Kyçeni në prizë dhe mos u brengosni për “mysafirët” e paftuar

Krejt çka duhet të bëni, është ta kyçni në prizë aparatin Pest Repeller dhe ai do të punojë 24/7 për t’i mbajtur larg “mysafirët” e paftuar. Pa zhurmë, pa helme dhe pa rrëmujë, ky aparat është i përshtatshëm për kuzhinë, dhomë ndeje, dhomë gjumi, garazh, bodrum apo çfarëdo hapësire që doni ta mbroni ta insektet apo brejtësit. Një aparat i tillë mbulon hapësira deri në 50m2.

Rovus Pest Repeller
 • Rovus Pest Repeller

  I qetë, punon pa zhurmë

 • Rovus Pest Repeller

  Instalohet lehtë

 • Rovus Pest Repeller

  I sigurtë

Mbroni shtëpinë tuaj nga insektet dhe brejtësit e dëmshëm

Edhe pse ky aparat mbulon hapësira deri në 50m2, valët tejzanore apo ultrasonike nuk mund të depërtojnë përtej mureve apo objekteve tjera të ngurta. Për të siguruar që të gjitha hapësirat kryesore në shtëpinë tuaj janë të siguruara, ne kemi përgatitur këtë set me 3 pajisje Pest Repeller. Mbroni shtëpinë tuaj nga dëmtuesit në një mënyrë të sigurtë.

Rovus Pest Repeller

Rovus Pest Reppeler set

 • 3x pest repeller
 • 1x user manual
Rovus Pest Repeller

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star