SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Fshesë thithëse dhe larëse Phantom Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110024398 SKU: 110024398
Photo
Video

Fshesa thithëse Rovus Phantom është thithëse e fuqishme me fuqi 1200 Watt me funksione të ndryshme pastrimi. Mund ta përdorni si thithëse me filtrim uji, thithëse klasike me qese pluhuri, thithëse për lëngje, apo për pastrim duke përdorur funksionin e integruar ku vendoset detergjenti. Gjithashtu, përdoret për pastrimin e ajrit ashtu që shtëpia juaj të duket e pastër dhe plot shkëlqim me një pajisje të vetme.

Fshesë thithëse dhe larëse Phantom Rovus
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Fshesa thithëse Rovus Phantom është thithëse e fuqishme me fuqi 1200 Watt me funksione të ndryshme pastrimi. Mund ta përdorni si thithëse me filtrim uji, thithëse klasike me qese pluhuri, thithëse për lëngje, apo për pastrim duke përdorur funksionin e integruar ku vendoset detergjenti. Gjithashtu, përdoret për pastrimin e ajrit ashtu që shtëpia juaj të duket e pastër dhe plot shkëlqim me një pajisje të vetme.

Më shumë
Përshkrimi

Një fshesë thithëse për pastrimin e çdo cepi në shtëpi

Për një performancë superiore në pastrimin e shtëpisë ju prezantojmë fshesën më të re thithëse e cila ka edhe teknologjinë e filtrimit të ujit. Fshesa Rovus Phantom  me fuqi 1200W është pothuajse e përdorshme për çdo lloj sipërfaqe dhe ju mund ta përdorni për pastrime të ndryshme si:

 • Pastrim në të thatë, përmes filtrimit të ujit
 • Pastrim në të thatë, papastërtitë kalojnë në thesin shumëpërdorimësh të pluhurit
 • Thith lëngjet, në të gjitha llojet e sipërfaqeve
 • Për larjen e tepihëve, divanëve, ulëset e veturave, duke përdorur edhe shampo
 • Pastron edhe ajrin

Me këtë fshesë pluhurat, thërrimet dhe të gjitha njollat do të zhduken si fantazma.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Fuqi maksimale thithëse dhe filtrim uji për një shtëpi të pastër

Fshesave të zakonshme thithëse, me depozita për mbledhjen e papastërtive shpesh herë ju bllokohen filtrat dhe në mënyrë progresive e humbin fuqinë thithëse në momentin që qesja mbushet plot, duke e humbur efikasitetin në thithje. Gjithashtu një pjesë të pluhurit të thithur e nxjerrin sërisht në ajër, duke shkaktuar tështitje dhe alergji.

Fshesa Rovus Phantom  përdor filtrimin e ujit duke kap edhe grimcat më të vogla të pluhurit. Grimcat e pluhurit thithen nga fshesa dhe përfundojnë direkt në depozitën e ujit, dhe ju do të keni një ambient të pastër dhe të shëndetshëm për ju dhe familjen tuaj.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Mund të pastroni sasi të mëdha pluhuri, madje edhe qymyrin

Fshesa Rovus Phantom gjithashtu ofron një pastrim të thellë dhe është e përsosur për higjienizimin ose heqjen e papastërtive dhe pluhurave nga tepihët, divanët dhe shumë më tepër.

Çanta pastrohet lehtë, mund të lahet edhe në lavatriçe, dhe pasi të thahet mund të përdoret prapë.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Pastron edhe lëngjet, shpejtë dhe në mënyrë efektive

Nuk ka asnjë rrëmujë të cilën nuk mund ta përballoj Rovus Phantom. Vetëm në pak sekonda mund të përballoj çdo lloj tollovie me ujin, nëse ju derdhet kova me ujë apo nëse ju ka rrjedhur lavatriçja, e madje edhe dëborën e shkrirë mund ta pastroni me këtë fshesë fantastike.

Me fshesën Rovus Phantom ju mund të thani çdo lloj sipërfaqe në vetëm pak kohë - shpejtë dhe në mënyre efiçiente.

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Pastro çdo lloj sipërfaqe me pjesën e integruar prej shampo/detergjenti.

Fshesa Rovus Phantom gjithashtu ofron një pastrim të thellë, dhe është perfekt për higjenizim ose heqjen e papastertive dhe pluhurave nga tepihët, divanët, tapiceritë dhe shumë më tepër.

Me nje ndarje speciale për shampo, aplikoni lehtësisht mbi sipërfaqen që do të pastroni dhe me fuqinë thithëse hiqni njollat dhe pastroni çdo sipërfaqe në shtëpi.

 

Pastroni ajrin dhe largoni aromat e pakëndshme

Ajri i brendshëm shpesh është më i ndotur se ajri jashtë. Pluhurat, papastërtitë e ajrit, myku mund të shkaktojnë vështirësi në frymëmarrje dhe mund të përkeqësojnë reaksionet alergjike. Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum

Fshesa Rovus Phantom përmirëson cilësinë e ajrit të brëndshëm dhe me anë te filtrimit të ujit eleminon alergjenët. Thjeshtë duke shtuar disa pika parfumi në depozitën e ujit, ju mund të freskoni dhe aromatizoni shtëpinë tuaj!

Rovus Phantom Wet and Dry Vacuum
Informata shtesë

Manuali dhe mënyra e përdorimit

Pyetjet e shpeshta rreth produktit

Q: Çka përmban paketimi i produktit?

Q: Montimi per pastrim (vacuuming) me filtrim te ujit

 1. Gypi duhet te montohet mire (nuk eshte e para montuar)
 2. Duhet te kete uje deri ne nivelin max. per afersisht 2 Litra (nese vendoset me pak uje performanca e pastrimit nuk eshte e duhura dhe pajisja mund te demtohet)
 3. Montohet pjesa e zeze
 4. Mbyllet kapaku
 5. Vendoset Gypi
 6. Montohet doreza

Q: Montimi per pastrim me shapon per tepiha

 • Shamponi nuk duhet te vendos ne pjesen e brendshme te pajisjes
 • Mos vendosni ne kontentierin anesore uje per funksionin me shampon
 • Largojeni tubin e brendshem
 • Montoni pajisjen
 • Shamponi vendoset vetem ne pjesen anesore

Q: Montimi per thithje te ujit

 • Funksioni PUMP nuk duhet te perdoret gjate ketij funksioni
 • Ne rezervuarin e ujit nuk duhet te kete uje
 • Nuk duhet te kete asnje aksesor tjeter te bashkangjitur
 • Kur zhurma e pajisjes ndryshon, eshte arritur niveli MAX. I ujit

Q: Montimi per thithje te zakonshme te thate

 • Nuk duhet te kete koven e zeze brenda
 • Rezervuari duhet te jete I thate dhe I pastert
 • Gypi I brendshem duhet te largohet
 • Vendoset qesja dhe sigurohuni qe te jete e vendosur si duhet
 • Vendoset qesja e letres ne hyrjen e gypit
 • Hiqeni lidhjen e rezervuarit te ujit
 • Gjithmone duhet te perdoren dy qeset per thithje te thate

Q: Montimi per filtrimin e ajrit

 1. Nuk duhet te jete aksesori i zi Brenda
 2. Vendoset gypi Brenda
 3. Mbushet me uje deri ne nivelin MAX
 4. Me pak uje se 2 Litra nuk e bene filtrimin ne menyre te duhur
 5. Vendosni disa pika parfum ose vaj ne filtrin e shpuzes
 6. Montohet pajisja

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star