SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Qese pluhuri për Phantom Wet&Dry Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110033968 SKU: 110033968
Photo
Video

Seti prej 3 copëve i qeseve të pluhurit për Rovus Phantom Wet & Dry do t'ju ndihmoj të mbani pastrimin në një performancë të lartë me anë të fuqisë së fshesës thithëse Rovus Phantom. Rekomandohet të ndërroni qeset e pluhurit çdo muaj ose më shpesh, nëse e përdorni atë shumë ose për pastrimin e një rrëmuje të madhe për të siguruar fuqi maksimale të thithjes.

Qese pluhuri për Phantom Wet&Dry Rovus
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Seti prej 3 copëve i qeseve të pluhurit për Rovus Phantom Wet & Dry do t'ju ndihmoj të mbani pastrimin në një performancë të lartë me anë të fuqisë së fshesës thithëse Rovus Phantom. Rekomandohet të ndërroni qeset e pluhurit çdo muaj ose më shpesh, nëse e përdorni atë shumë ose për pastrimin e një rrëmuje të madhe për të siguruar fuqi maksimale të thithjes.

Më shumë
Përshkrimi

Qese pluhuri për thithësen Rovus Phantom

Nëse thithësja Rovus Phantom po humbet fuqinë e saj të thithjes, duhet të ndryshoni qesen e pluhurit brenda saj. Një qese pluhuri e re është thelbësore për performancë më të mirë të thithjes, gjë që bënë edhe pastrimin më të lehtë.

Mbaj përformancën e pastrimit në nivel të lartë

Karakteristika më e rëndësishme e një fshese thithëse është aftësia e saj për të thithur të gjithë pluhurin dhe papastërtitë. Kjo është arsyeja pse rekomandohet të ndërroni rregullisht qeset e pluhurit në fshesa për ta mbajtur ato në forma më të mira dhe për të ruajtur fuqinë e tyre të thithjes. Ndërroni qesen tuaj të pluhurit çdo muaj ose më shpesh, nëse përdorni shumë fshesën tuaj, ose nëse pastroni rrëmuja të mëdha.

Për aromë të pastër dhe të këndshme në shtëpi

Seti i qeseve Rovus Phantom është një set prej 3 qeseve pluhuri rezervë që përshtaten në mënyrë të përkryer me Rovus Phantom. Kjo do t'ju ndihmojë të mbani shtëpinë tuaj të pastër dhe të siguroni që pluhuri dhe papastërtisë mbeten brenda qeses së pluhurit.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star