SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Pastrues personal i ajrit Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110063796 SKU: 110063796
Photo
Video

Pastrojeni ajrin nga pluhuri, alergjenët dhe papastërtitë e tjera me këtë pajisje cilësore për pastrimin e ajrin. Funksionon thjesht dhe lehtë: kyçeni në prizë, ndizeni dhe relaksohuni. Falë teknologjisë UV-C, pajisja e pastron ajrin pa kimikate. Po ashtu ndalon riprodhimin e baktereve, virueseve dhe kërpudhave, duke ju siguruar një ajër të pastër kudo që ju duhet: në shtëpi apo gjatë udhëtimeve.

Pastrues personal i ajrit Rovus
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Pastrojeni ajrin nga pluhuri, alergjenët dhe papastërtitë e tjera me këtë pajisje cilësore për pastrimin e ajrin. Funksionon thjesht dhe lehtë: kyçeni në prizë, ndizeni dhe relaksohuni. Falë teknologjisë UV-C, pajisja e pastron ajrin pa kimikate. Po ashtu ndalon riprodhimin e baktereve, virueseve dhe kërpudhave, duke ju siguruar një ajër të pastër kudo që ju duhet: në shtëpi apo gjatë udhëtimeve.

Më shumë
Përshkrimi

Pastrojeni shtëpinë nga bakteret, viruset, aromat e pakëndshme dhe ndotësit e tjerë

Nëse nuk mirëmbahet, ajri në shtëpi dhe hapësirat përreth shumë shpejt mund të bëhet i pakëndshëm dhe irritues. Bakteret, viruset, kërpudhat, pluhuri, tymi i duhanit dhe ndotësit e tjerë mund të prodhojnë aroma të këqija, ta ndotin ambientin dhe t’ju shkaktojnë probleme shëndetësore.

Mbrojeni veten dhe më të dashurit tuaj nga viruset, bakteret, alergjenët dhe ndotësit e tjerë, dhe shijoni ajër të pastër përmes pastruesit të ajrit nga Rovus.

 • Pastrues ajri Rovus

  Siguron ajër të pastër

 • Pastrues ajri Rovus

  Asgjëson më shumë se 95% të baktereve

 • Pastrues ajri Rovus

  Zvogëlon aromat e pakëndshme

Vetëm kyçeni në prizë, pastaj frymoni lirshëm dhe merrni ajër të pastër

Kjo pajisje kompakte përdoret lehtë dhe funksionon shumë mirë kundër grimcave mikroskopike në ajër, të cilat e përkeqësojnë shëndetin tonë.

Pastruesi i ajrit është lehtë i bartshëm dhe mund të kyçet në një prizë elektrike - në mur apo ndonjë sipërfaqe tjetër - dhe t’ju sjellë ajër të pastër në shtëpi.

Pastrues ajri Rovus

Teknologjia UV-C parandalon riprodhimin e mikroorganizmave

Një nga përbërësit e veçantë të këtij aparati të mrekullueshëm, është përdorimi i teknologjisë UV-C. Kjo teknologji parandalon shpërndarjen apo riprodhimin e mikroorganizmave sikurse bakteret, viruset, bakteret, kërpudhat dhe mykun - pa përdorur kimikate.

Energjia UV depërton në membranën qelizore të jashtme të mikrobeve, kalon nëpër trupin e qelizës dhe shkatërron ADN-në e tyre. Në këtë mënyrë, nuk i lejon të shumohen.

Përdoreni kudo

I përsosur për t’u përdorur në hapësira të vogla, sikurse kuzhinë, banjo, dhomë ndeje apo edhe zyre - pastruesi i ajrit largon aromat e gatimit, duhanit apo kafshëve. Mbajeni një në dhomën e gjumit dhe sigurohuni që merrni ajër të pastër gjatë natës dhe zgjohuni të freskët në mëngjes.

Po ashtu, aparati krijon një dritë nate - prandaj është i përshtatshëm edhe për dhomën e fëmijëve, sepse e pastron ajrin dhe bën dritë. Për shkak se ka madhësi kompakte, mund ta merrni lehtësisht kudo që shkoni: në zyre apo në udhëtime, sepse ju e meritoni të thithni ajër të pastër kudo!

 • Pastrues ajri Rovus

  Në zonën e kafshëve

 • Pastrues ajri Rovus

  Në kuzhinë

 • Pastrues ajri Rovus

  Në zonën ku pihet duhani

Pjesë e koleksionit për ajër të pastër

Për efikasitet më të madh dhe ajër të pastër në shtëpi, ju rekomandojmë ta përdorni Pastruesin e ajrit në kombinim me Pastruesin e ajrit Rovus Astrea - i përshtatshëm për hapësira më të mëdha.

Informata shtesë

Informata shtesë:

 • Tensioni: 90 – 240 V
 • Fuqia: < 4 W
 • Zhurma: < 30 dBA
 • Frekuenca: 50-60 Hz

Seti përmban:

 • Pastrues ajri Rovus
 • Manual i përdorimit
Pastrues ajri Rovus

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star