SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110047634 SKU: 110047634
Photo
Video

Shtoni më shumë fuqi pastrimi fshesës Poseidon Plus, me këtë set prej 9 aksesorësh. Përdorni ujin e rubinetit për të prodhuar temperaturë të lartë – avull sanitizues që eleminon njollat, aromat e pakëndshme dhe rrudhat nga rrobat, tepihat, dyshekët, tapiceritë dhe jo vetëm. Po ashtu, mund t’i pastroni dritaret dhe sipërfaqet e tjera të forta, me aksesorët e dizajnuar posaçërisht për to.

Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus Rovus
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë fuqi pastrimi fshesës Poseidon Plus, me këtë set prej 9 aksesorësh. Përdorni ujin e rubinetit për të prodhuar temperaturë të lartë – avull sanitizues që eleminon njollat, aromat e pakëndshme dhe rrudhat nga rrobat, tepihat, dyshekët, tapiceritë dhe jo vetëm. Po ashtu, mund t’i pastroni dritaret dhe sipërfaqet e tjera të forta, me aksesorët e dizajnuar posaçërisht për to.

Më shumë
Përshkrimi

Pastrim i thellë me avull, në tërë shtëpinë

Fshesa Poseidon Plus kombinon fuqinë e pastrimit me avull dhe vakum në një pajisje të vetme. Me këtë set aksesorësh të përshtatshëm për njësinë e dorës, ju mund të sillni më shumë fuqi pastrimi në çdo cep të shtëpisë suaj. S’keni pse të blini vegla speciale apo produkte. Me fshesën Poseidon Plus dhe këtë set aksesorësh, eleminimi i papastërtisë, mikrobeve apo edhe baktereve mund të bëhet lehtë dhe në mënyrë të sigurtë.

Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus

9 aksesorë për më shumë fuqi pastrimi

Ky set prej 9 aksesorësh përmban krejt çka ju duhet për ta pastruar çdo kënd të shtëpisë me avull sanitizues me temperaturë të lartë. Seti ka:

 • Një gyp zgjatues për t’ju ndihmuar t’i arrini edhe zonat më të vështira kur pastroni me avull.
 • Një aksesor për pastrim me avull që mund të përdoret në rroba, tapiceri, perde dhe materiale të tjera. Ju ndihmon t’i largoni njollat, aromat, mikroorganizmat e pluhuri dhe irrituesit e tjerë.
 • Furçat prej metali janë të përshtatshme për të pastruar sipërfaqe që kërkojnë më shumë përpjekje, sikurse skara, furra, pllakat e kuzhinës dhe garazha. Avulli i nxehtë largon yndyrën për disa sekonda.
 • Aksesori i tepihut ju mundëson t’i mbani tepihët dhe dyshekët të pastër dhe me aromë të freskët. Ideal pë rata që mbajnë kafshë ose që vuajnë nga ndonjë alergji.
 • Aksesori për xhama, për të shkrirë dhe larguar yndyrën apo njollat e tjera nga xhamat, pasqyrat, banaku dhe sipërfaqet e tjera të ngjashme.
 • Një leckë e vogël për pastrime më delikate.
 • Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus

  9 aksesorë që i shtojnë fuqi pastrimi njësisë së dorës

 • Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus

  Për pastrim të thellë të divanëve dhe tapicerive

 • Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus

  Për sanitizim dhe largimin e rrudhave në rroba

 • Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus

  Largon yndyrën nga skara dhe furrat

 • Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus

  Për banjo të pastra pa mikrobe

 • Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus

  Për dritare dhe pasqyra që rrëzëllejnë nga pastërtia

Mënyrë eko-miqësore për pastrim të thellë

Kjo pajisje, nën temperature të larta e shndërron ujin e thjeshtë në avull të nxehtë. Kjo nënkupton se nuk keni nevojë të blini produkte pastrimi me kimikate të dëmshme. Ju kurseni para dhe e mbroni mjedisin.

Për ta zgjatur dhe shtuar performancën e fshesës Poseidon Plus, ne ju rekomandojmë edhe setin zëvendësues, që përmban 2 lecka mikrofibre shtesë dhe filter anti-calc.

Aksesorë për Fshesë Poseidon Plus
Informata shtesë

Set includes:

 • Utility head
 • Small cloth
 • Window sqeegee
 • Conic tool
 • Hose
 • Round brush
 • Metal brush
 • Comb brush
 • Carpet glider
Rovus Poseidon Steam&Vac Plus Accessory Set

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star