SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Lecka për Shtupë Sonic Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110074744 SKU: 110074744
Photo
Video
-10%

Shtupa Sonic përdorë frekuencë të lartë (me 1050 vibrime në minutë) dhe ka lecka mikrofibre me (të cilat imitojnë pastrimin e me dorë) për t’ju mundësuar që lehtësisht t’i fërkoni dyshemetë! Për t’u siguruar që çdo herë keni mjaftueshëm lecka të pastra për pastrim, ne ju rekomandojmë edhe këtë set shtesë. Ky set përmban 2 lecka mikrofibre të ripërdorshme, të cilat mund t’i lani deri në 60°C dhe t’i përdorni për vite me radhë.

10% EXTRA zbritje është aplikuar në çmim!
Lecka për Shtupë Sonic Rovus

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 8,91 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtupa Sonic përdorë frekuencë të lartë (me 1050 vibrime në minutë) dhe ka lecka mikrofibre me (të cilat imitojnë pastrimin e me dorë) për t’ju mundësuar që lehtësisht t’i fërkoni dyshemetë! Për t’u siguruar që çdo herë keni mjaftueshëm lecka të pastra për pastrim, ne ju rekomandojmë edhe këtë set shtesë. Ky set përmban 2 lecka mikrofibre të ripërdorshme, të cilat mund t’i lani deri në 60°C dhe t’i përdorni për vite me radhë.

Më shumë
Përshkrimi

Set me dy lecka mikrofibre

Ky set përmban dy lecka shtesë mikrofibre. Leckat e dizajnuara posaçërisht për shtupën Sonic, e tërheqin papastërtinë si me magnet.

Këto lecka janë të ripërdorshme - mund t’i lani deri në 60°C dhe t’i përdorni për vite me radhë. Prandaj, kur keni më shumë hapësira dhe më shumë rrëmujë për të pastruar, gjithmonë është mirë të keni një set shtesë.

Shtupa Sonic – pse është kaq e veçantë?

Një shtëpi higjienike fillon me dysheme të pastra, që shkëlqejnë nga pastërtia! Për t’u siguruar që dyshemtë tuaja janë të pastra, ju duhet një shtupë dhe ujë! Por le ta pranojmë: askush nuk i do kovat e rënda me ujë dhe mundin që na merr ky lloj pastrimi. Andaj, kemi krijuar shtupën Sonic – një mënyrë më e lehtë dhe më e shpejtë për t’i pastruar dyshemetë e forta!

Sekreti i shtupës Sonic qëndron te 1050 lëkundjet në minutë, të cilat bashkë me leckat speciale, fërkojnë dyshemetë për të arritur rezultate pastrimi të përsosura.

Po ashtu, ka dizajn pa kabllo dhe me një mbushje funksionon deri në 40 min. Shiko shtupën Sonic duke klikuar KËTU.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star