Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Pastrues me spërkatje Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106142388 SKU: 1000165250
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-75%

Sistemi shumë funksional i pastrimit për dy punët më të shpeshta në çdo shtëpi: pastrimin e dyshemesë dhe pastrimin e dritareve / xhamave.

 • Funksion i thjeshtë me vetëm një shtypje për shkëmbim të pajisjes tjetër
 • Sistemi i pastrimit 2në1 për pastrim të thellë dhe mbledhje të pluhurit
 • Pastrim i lehtë i xhamave për rezultate pastrimi të shkëlqyera pa vija dhe mbetje
 • Qasje e sigurt dhe e lehtë
 • Dorezë e butë që i përshtatet dorës
Pastrues me spërkatje Rovus

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Sistemi shumë funksional i pastrimit për dy punët më të shpeshta në çdo shtëpi: pastrimin e dyshemesë dhe pastrimin e dritareve / xhamave.

 • Funksion i thjeshtë me vetëm një shtypje për shkëmbim të pajisjes tjetër
 • Sistemi i pastrimit 2në1 për pastrim të thellë dhe mbledhje të pluhurit
 • Pastrim i lehtë i xhamave për rezultate pastrimi të shkëlqyera pa vija dhe mbetje
 • Qasje e sigurt dhe e lehtë
 • Dorezë e butë që i përshtatet dorës
Më shumë
Përshkrimi

Një zgjidhje e thjesht për të mbajtur të gjithë familjen të pastër

Nëse jeni lodhur duke kaluar kohë të vlefshme dhe para në zgjidhje të ndryshme për pastrim, mos u mundoni më shumë se pastruesi me spërkatje Rovus  – pajisjen 2në1 që e benë pastrimin më të lehtë, shpejtë dhe me të përshtatshëm.

 • Sistemi 2në1 i shtupës – shtupa më spërkatje më opsionin e dy anëshëm për pastrim
 • Gërryersja + pastruesja e dritareve
 • 2 lecka që pastrohen - dyanëshe për dysheme dhe e njëanshme për dritare

2në1 seti zëvëndëson pajisjet standarte për pastrim

Seti 2në1 përmban dy produkte të ndara në një që zëvëndesojnë të gjitha pajisjet standarte të pastrimit, ku përfshihen shtupat, kovat, leckat, sfungjeret dhe shumë më shumë.

Përdoreni si:

 • 1. Shtupë me spërkatje

 • 2. Pastrues të xhamave

Sistem kompakt dhe i lehtë për pastrim të dyfishtë

Shtylla e mirë-dizajnuar përmban një rezervuar dhe një dorezë ergonomike me një shkrehës për spërkatje me opsionin e dyfishtë për të dy anët që i ofron çdo sipërfaqeje të fortë një pastrim të mirëfilltë – të lagshtë ose në të thatë.

Çasje e sigurt për dritare të larta pa u zgjatur ose përkulur

Ju nuk keni nevoj asnjeherë të zgjatni ose të përkulni krahët tuaj për pastrim të lartë ose në dritaret që gjinden në kënd. Thjesht fiksoni kokën e pastruesit të dritares duke përdorur sistemin e pastrimit dhe dorezën e gjatë për të pastruar çdo zonë të lartë pa u balancuar rrezikshëm në shkallë ose çfarëdo mbajtëse.

Përdorni leckën e dritareve për çdo sipërfaqe xhami duke përfshirë dyert e dushit, dritaret, pasqyrat, veturën ose xhamin RV.

Leckat e kualitetit të lartë me funksion të dyanshëm

Lecka për pastrim përbëhet nga materiali i mikrofibrave në njerën anë për mbledhjen e pluhurave dhe papastertive. Ana e kundërt përmban mbushje ultra të dendur për një pastrim më të thellë. Të gjitha mund të lahen në makinëlarëse dhe mund të ri-përdoren.

Informata shtesë

Paketimi përmban

 • Shtufën për spërkatje me leckat dy-anëshe
 • Spërkatësin për dritare dhe pjesën e kokës për gërryerje
Specifikat Teknike
Add Info 1 pc packed in color box; 12 x 10 x 58,50 cm
12 pcs/ctn; 50 x 32 x 60,50 cm
NW/GW: 10,56/11,60 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star