SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Lecka për shtupë me spërkatje (2 copë)

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106111128 SKU: 1000156668
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Lecka mikrofibre, të përshtatshme për pastrim në çdo lloj dyshemeje. Përshtaten shumë mirë me Shtupën me spërkatje - Rovus, dhe ju sigurojnë një palë lecka rezervë edhe për pastrimin e sipërfaqeve më të mëdha. Leckat janë të ripërdorshme dhe lahen në lavatriçe. Thjesht, janë zgjedhja më e mirë për ju dhe ambientin!

Lecka për shtupë me spërkatje (2 copë)
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Lecka mikrofibre, të përshtatshme për pastrim në çdo lloj dyshemeje. Përshtaten shumë mirë me Shtupën me spërkatje - Rovus, dhe ju sigurojnë një palë lecka rezervë edhe për pastrimin e sipërfaqeve më të mëdha. Leckat janë të ripërdorshme dhe lahen në lavatriçe. Thjesht, janë zgjedhja më e mirë për ju dhe ambientin!

Më shumë
Përshkrimi

Për dysheme që shkëlqejnë nga pastërtia

Pastrimi i dyshemeve është më i lehtë dhe më efikas, nëse përdorni leckat për pastrim me spërkatje. Përshtaten shumë mirë me Shtupën me spërkatje - Rovus, dhe mund të pastroni çdo lloj dyshemeje: laminat, linoleum, pllaka, etj. Për më tepër, thahen shpejt dhe nuk lënë gjurmë në dysheme. Me pak fjalë, këto lecka janë dizajnuar për t’i bërë dyshemetë tuaja të shkëlqejnë nga pastërtia! 

Mirëmbajtja

Këto lecka mikrofibre janë të ripërdorshme dhe mund t’i lani në lavatriçe. Në këtë mënyrë, ju kurseni para dhe kontribuoni më mbrojtjen e mjedisit.

Leckat për pastrim me spërkatje janë të nevojshme për çdo shtëpi, sepse:

  • Janë lecka mikrofibre për pastrim të gjithanshëm
  • Të përshtatshme për çdo lloj dyshemeje
  • Lahen në lavatriçe, pra janë të ripërdorshme
  • Pastrojnë dyshemetë edhe pa përdorur kimikate
  • Miqësore ndaj mjedisit

 

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star