Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtupë Eco Sanitizer Rovus

Photo
Video

Shtupa Eco Sanitizer është një pajisje risi për pastrimin e shtëpisë! Kjo shtupë përdorë energjinë elektrike për t’i ndarë molekulat e ujit të çezmës dhe kripës së kuzhinës, për të prodhuar një pastrues shumëfunksional. Shtupa Eco Sanitizer pastron papastërtitë, dezinfekton dhe largon aromat e këqija, duke eleminuar deri në 99% të mikrobeve, baktereve dhe viruseve. Mund ta përdorni si shtupë të zakonshme për dysheme dhe si spërkatës për sipërfaqet tjera në shtëpi.

Shtupë Eco Sanitizer Rovus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Shtupa Eco Sanitizer është një pajisje risi për pastrimin e shtëpisë! Kjo shtupë përdorë energjinë elektrike për t’i ndarë molekulat e ujit të çezmës dhe kripës së kuzhinës, për të prodhuar një pastrues shumëfunksional. Shtupa Eco Sanitizer pastron papastërtitë, dezinfekton dhe largon aromat e këqija, duke eleminuar deri në 99% të mikrobeve, baktereve dhe viruseve. Mund ta përdorni si shtupë të zakonshme për dysheme dhe si spërkatës për sipërfaqet tjera në shtëpi.

Më shumë
Përshkrimi

Fuqi e plotë pastrimi, pa përdorur detergjentë të dëmshëm

Është e rëndësisshme ta mbani shtëpinë pastër, por detergjentët e blerë zakonisht përmbajnë kimikate të dëmshme për njerëzit dhe mjedisin.

Tash mund ta krijoni vet një pastrues të fuqishëm, me ujë, pak kripë dhe prekjen e një butoni! Jepjani shtëpisë pastrimin e duhur me këtë shtupë cilësore me shishe spërkatëse e cila mund të përdoret edhe ndaras, në sipërfaqet që keni nevojë.

Shtupë Eco Sanitizer Rovus

Natyrale dhe e lehtë për t’u përdorur

Thjeshtë shtoni një lugë çaji kripë dhe ujë rubineti në shishe, pastaj shtypeni butonin startues. Nivelet e ulëta të energjisë bëjnë që molekulat e ujit dhe kripës të ndahen, duke formuar dy oksidantë të fuqishëm.

Komponimi NaOH lehtësisht largon yndyrën dhe papastërtitë. Kurse NCIO dezinfekton dhe largon aromat e këqija, duke eleminuar deri në 99% të mikrobeve, baktereve dhe viruseve. Përdoreni në përqendrime të ndryshme për lloje të ndryshme pastrimi, pa lënë mbrapa ndonjë kimikat të dëmshëm.

 • 1
  Shtupë Eco Sanitizer Rovus

  Mbusheni shishen me 425ml ujë të zakonshëm apo ujë rubineti

 • 2
  Shtupë Eco Sanitizer Rovus

  Shtoni një ose dy lugë çaji kripë të imët të zakonshme

 • 3
  Shtupë Eco Sanitizer Rovus

  Kyçeni në kabllon USB dhe shtypeni butonin e energjisë për ta filluar procesin e elektrolizës.

Pastroni, dezinfektoni dhe largoni aromat e këqija nga shtëpia

Përdoreni shtupën në të gjitha llojet e dyshemeve për pastrim më të shpejtë, efikas dhe shkëlqyes. Po ashtu, shishen me spërkatje mund ta përdorni për të pastruar apo dezinfektuar çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj.

 • Pastroni pllakat, tualetet, banjot.
 • Pastroni sipërfaqe të ndryshme në kuzhinë, përfshirë edhe pjesën e sipërme të furrës.
 • Pastrojeni ajrin nga aromat e pakëndshme.
 • Dezinfektoni këpucët, pajisjet sportive, lodrat e fëmijëve dhe produktet e tjera që nuk mund të lahen.
 • Freskoni materialet e vjetëruara, tapiceritë dhe shtretërit e kafshëve me spërkatës natyral dhe antibakterial.
 • Shtupë Eco Sanitizer Rovus

  Pastroni sipërfaqe në kuzhinë

 • Shtupë Eco Sanitizer Rovus

  Dezinfektoni sipërfaqe në banjo

 • Shtupë Eco Sanitizer Rovus

  Pastroni dyshemetë

Shtupë ekonomike dhe ekomiqësore

Shtupa Eco Sanitizer ju mundëson të pastroni pa shpenzuara para në detergjentë apo zbardhues të dëmshëm.

Shtupa ka edhe një leckë mikrofirbe të ripërdorshme e cila mund të përdoret për plot muaj, duke ju kursyer para dhe duke ju mundësuar pastrim më cilësor.

Shtupë Eco Sanitizer Rovus
Informata shtesë

Seti përfshin:

 • Shtupë
 • Shishe për përzierje
 • Leckë
 • USB kabllo 0,5m
 • Spërkatës
 • Lugë
Shtupë Eco Sanitizer

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.