SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtupë me spërkatje, V3 Rovus

Photo
Video
-40%

Shtupa me spërkatje është një zgjidhje e lehtë për tërë shtëpinë! Ka një dorezë të kthyeshme 360°, e cila ju mundëson lehtësisht t’i pastroni edhe zonat më të vështira për t’u arritur. Po ashtu, ka një rezervuar uji 350ml, me një spërkatës që e shpërndan ujin në mënyrë të barabartë. Pra, s’keni nevojë të bartni kova të rënda me ujë. Doreza është aq praktike, sa mund të pastroni me njërën dorë. E përshtatshme për të gjitha dyshemetë e forta dhe të sheshta. Dimensionet e produktit: 43x14.5x120cm.

Shtupë me spërkatje, V3 Rovus

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 17,94 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtupa me spërkatje është një zgjidhje e lehtë për tërë shtëpinë! Ka një dorezë të kthyeshme 360°, e cila ju mundëson lehtësisht t’i pastroni edhe zonat më të vështira për t’u arritur. Po ashtu, ka një rezervuar uji 350ml, me një spërkatës që e shpërndan ujin në mënyrë të barabartë. Pra, s’keni nevojë të bartni kova të rënda me ujë. Doreza është aq praktike, sa mund të pastroni me njërën dorë. E përshtatshme për të gjitha dyshemetë e forta dhe të sheshta. Dimensionet e produktit: 43x14.5x120cm.

Më shumë
Përshkrimi

Pastrimi i dyshemeve është bërë më i lehtë se kurrë

Shtupa me spërkatje V3 është version i avancuar, e dizajnuar për ta bërë pastrimin e dyshemeve më të lehtë se kurrë. Ka një dorezë të kthyeshme 360°, e cila ju mundëson lehtësisht t’i pastroni edhe zonat më të vështira për t’u arritur. Rezervuari me kapacitet 350ml ka spërkatës me një grykë speciale, që mundëson shpërndarjen e ujit në mënyrë të barabartë në dysheme. Po ashtu, kontrollon lagështinë në mënyrë efektive, që të mos dëmtohen sipërfaqet e ndjeshme.

Shtupë e përsorur për të gjitha dyshemetë e forta

Keni dysheme prej laminati, linoleum, mermeri apo pllaka të ndryshme? Kjo shtupë është e përshtatshme për të gjitha këto lloje dhe jo vetëm. Spërkatni dhe fshini lehtë e shpejt dhe shihni se si dyshemtë tuaja do të shkëlqejnë nga pastërtia.

Pastroni me njërën dorë

Pse t’i lodhni të dyja duart kur me këtë shtupë mund të pastroni me njërën? Krejt kjo falë peshës së lehtë që ka shtupa dhe bishtit të gjatë prej alumini, i cili ka një dorezë mjaft praktike.

s’keni nevojë të bartni kova të rënda me ujë – shtupa ka rezervuarin e vet prej 350ml, të cilin mund ta mbushni me ujë, detergjent apo dezinfektues dhe lehtësisht ta keni me vete në çdo kënd ku pastroni. Shtupa vjen me lecka mikrofibre të ripërdordshme, të cilat ndërrohen lehtë. Ju mund t’i lani dhe t’i përdorni shumë herë.

Zgjedhni ngjyrën e preferuar

Shtupa e avancuar është në dispozicion në 3 ngjyra moderne: rozë, e bardhë dhe e gjelbër – zgjedhni të preferuarën tuaj dhe pastroni me stil! :) 

Specifikat Teknike
Add Info Product size: 43 x 14.5 x 120 cm
Tank volume: 350 ml

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star