SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set aksesorësh për Sistem të pastrimit me avull

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110041393 SKU: 110041393
Photo
Video

Shfrytëzoni edhe më shumë fuqi pastrimi nga Sistemi i pastrimit me avull, duke shtuar setin e ri të aksesorëve. 6 furça e bëjnë më të lehtë pastrimin e njollave, yndyrës dhe papastërtive të tjera në zonat më të vështira për t’u arritur. Kurse 2 lecka mikrofibre ju hyjnë në punë kur doni t’i pastroni me avull rrobat, tapiceritë, tekstilet e ndryshme dhe jo vetëm.

Set aksesorësh për Sistem të pastrimit me avull
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shfrytëzoni edhe më shumë fuqi pastrimi nga Sistemi i pastrimit me avull, duke shtuar setin e ri të aksesorëve. 6 furça e bëjnë më të lehtë pastrimin e njollave, yndyrës dhe papastërtive të tjera në zonat më të vështira për t’u arritur. Kurse 2 lecka mikrofibre ju hyjnë në punë kur doni t’i pastroni me avull rrobat, tapiceritë, tekstilet e ndryshme dhe jo vetëm.

Më shumë
Përshkrimi

Fuqia e pastrimit të avullit të pastër

Sistemi i pastrimit me avull ju mundëson ta pastroni shtëpinë thellësisht dhe në mënyrë profesionale! Pastroni sipërfaqe të ndryshme & tekstile duke përdorur avull shumë të nxehtë, hiqni qafe papastërtitë & yndyrnat, eleminoni mikroorganizmat & bakteret – të gjitha këto pa përdorur kimikate të dëmshme. Tash mund ta shtoni funksionalitetin dhe fuqinë e kësaj pajisjeje, duke përdorur setin me 8 aksesorë.

6 furça cilësore për vendet e vështira për t’u arritur

Seti përmban 6 furça, të dizajnuara për të pastruar në kënde dhe vendet tjera më të vështira për t’u arritur. Pjesë e setit janë 2 furça metali, 2 furça të plastike të vogla dhe 2 furça të plastike të mëdha.

  • Hiqni qafe yndyrën e krijuar në kuzhinë ose në zonën e grillit
  • Hiqni qafe papastërtitë në banjo
  • Pastroni spërkatjet e vajit dhe njollat tjera në garazhë

Furça e duhur ju ndihmon të pastroni në mënyrë më efikase.

2 lecka mikrofibre për pastrim më të butë

Kur ju duhet t’i pastroni rrobat, tapiceritë, perdet ose tekstilet tjera, thjesht përdorni leckat prej mikrofibre, për pastrim të thellë dhe të sigurtë.

  • Largoni rrudhat nga këmisha ose fustani, pa pasur nevojë ta hekurosni
  • Freskoni perdet delikate
  • Largoni aromën & njollat e kafshëve nga mobiljet
  • Rifreskoni tepihët / qilimat

Këto dy lecka mikrofibre janë po ashtu ideale për t’u përdorur në dysheme apo sipërfaqe të tjera.

Shiko Sistemin e pastrimit me avull, duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star