Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Filtera për Storm Vac Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110024821 SKU: 110024821
Photo
Video

Dy filtera zëvendësues HEPA janë çdo herë të nevojshëm, sidomos kur ju duhet të pastroni një rrëmujë të madhe me Storm Vac. Ju thjesht dhe lehtë mund t’i ndërroni filterët, pa e ndërprerë fuqinë thithëse gjatë pastrimit. Kurseni kohë dhe pastroni me fuqinë e plotë të Rovus Storm Vac dhe filterët e ripërdorshëm HEPA.

Filtera për Storm Vac Rovus
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Dy filtera zëvendësues HEPA janë çdo herë të nevojshëm, sidomos kur ju duhet të pastroni një rrëmujë të madhe me Storm Vac. Ju thjesht dhe lehtë mund t’i ndërroni filterët, pa e ndërprerë fuqinë thithëse gjatë pastrimit. Kurseni kohë dhe pastroni me fuqinë e plotë të Rovus Storm Vac dhe filterët e ripërdorshëm HEPA.

Më shumë
Përshkrimi

Dy filtera zëvendësues për Rovus Storm Vac

Nëse e përdorni Storm Vac, ju tashmë e dini se është një pajisje shumë efiçiente dhe ju kursen kohë. E me filterat zëvendësues HEPA, ju mund të pastroni edhe rrëmujat më të mëdha pa e humbur apo ndërprerë fuqinë e thithjes së fshesës.

  • 2 filterë HEPA të ripërdorshëm 
  • Filterët e pastrimit ju ndihmojnë të pastroni pa e ndërprerë fuqinë e thithjes
  • Mund t’i përdorni për pastrim në çdo kohë dhe situatë
  • Pastrim efikas dhe i shpejtë, pa kimikate
  • Mund të lahen - janë të ripërdorshëm & miqësorë ndaj mjedisit

Për një shtëpi pa alergjenë

Filterët HEPA ndihmojnë në bllokimin e grimcave dhe shkaktuesve të alergjive, sikurse mikroorganizmat e pluhurit, sporet e mykut dhe qimet e kafshëve. Kur jeni duke pastruar ambiente të mëdha me rrëmujë e papastërti, filterat ndoten më shpejt dhe zbehet fuqia e thithjes. Pranda, dy filterë HEPA janë rezervë e përsosur.

Për pastrim më të shpejtë dhe efikas

Kur keni filtera rezervë, mund t’i ndërroni në pak sekonda, pa pasur nevojë ta ndërpreni pastrimin për ta pastruar filterin e ndotur. Pasi ta mbaroni pastrimin, thjesht lani filterët me ujë, dhe përdorni përsëri herën tjetër. Në këtë mënyrë, ju e mbroni edhe mjedisin.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star