Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Hekur Supreme pa kabllo Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-81%

Përfitoni rroba pa rrudha për kohë më të shkurtër se zakonisht për hekurosje me hekurin Rovus Supreme pa kabllo. Me dizajnin inovativ dhe karakteristikat e avansuara hekuri është:

 • I lehtë për përdorim
 • I sigurt
 • Efiçient dhe argëtues në çdo hekurosje
Hekur Supreme pa kabllo Rovus

Çmimi i rregullt: 79,80 €


Çmimi special: 14,90 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Përfitoni rroba pa rrudha për kohë më të shkurtër se zakonisht për hekurosje me hekurin Rovus Supreme pa kabllo. Me dizajnin inovativ dhe karakteristikat e avansuara hekuri është:

 • I lehtë për përdorim
 • I sigurt
 • Efiçient dhe argëtues në çdo hekurosje
Më shumë
Përshkrimi

Një hekur që bënë punën për ju

Sigurisht, ju ende duhet ta drejtoni nëpër sipërfaqet që doni të hekurosni, por përveç asaj ky hekur praktikisht bënë çdo punë vet. Hekuri Supreme mund të përdoret:

 • pa kabllo
 • me kabllo

Rovus Supreme pa kabllo mund të përdoret me ose pa kabllo për të ofruar rehati maksimale gjatë hekurosjes, plus ka veti jo-ngjitëse falë qeramikës bashk me skajet precise për arritje të lehtë të vendeve më të ngushta që janë vështirë të arritshme.

Tani ju keni hekurin 2 në 1 - me dhe pa kabllo. Vetëm vendoseni në bazament dhe është i gatshëm për përdorim, kështu kabllo nuk do të ju pengoj gjatë hekurosjes.

I përkryer për çdo nevojë gjatë hekurosjes

Qeramika ka vrima speciale që ndalon ajrin në mes të materialit dhe hekurit duke siguruar rrëshqitje të lehtë mbi materialet, nxehtësi të shpërndarë në mënyrë të barabartë, dhe rezultate pa rrudha që bënë materialet të vijnë në gjendjen e tyre perfekte prap.

Ideal për të gjitha materialet

Ky hekur praktik është shumë i lehtë, nuk ngjitet në pëlhurë dhe si i tillë është ideal për hekurosjen e sintetikës dhe pëlhurave të përziera me material elastik.

Zgjidhni temperaturën dhe sasinë e avullit të duhur

Hekuri Rovus gjithashtu ka një kontroll elektronik të temperaturës dhe një tregues për t'ju ndihmuar të vendosni dhe të mbani temperaturën. Ju keni mundësinë të zgjidhni:

 • Avull i thatë - për pëlhura të lehta si mëndafshi dhe sateni.
 • Sperkatje - ideal për heqjen e rrudhave të forta.
 • Avull i fuqishëm - Ideal për pëlhura të rënda të tilla si xhup ose pantallona
 • Përdorim vertikal - për heqjen e efektshme të rrudhave të veshjeve të varura.

Mirëmbajtje minimale e kërkuar

Hekurosja nuk do të thotë vetëm një sipërfaqe e përkryer e butë në fund - kjo detyrë e lodhshme përfshin pastrimin dhe mirëmbajtjen e hekurit. Por jo më! Hekuri Rovus Supreme ka:

 • Sistemi anti-calc që heq papastërtitë nga uji i rubinetit dhe parandalon formimin e shkallës së ujit (nuk keni nevojë të bleni më ujë të distiluar!)
 • Sistemi anti-pikimit  që mbron çdo rrjedhje uji
 • Sistemi i vetë-pastrimit që pastron mineralet e krijuara dhe parandalon bllokimin e hekurit.

Përfitimet e hekurit Rovus Supreme

 • 2 nivele të avullit të vazhdueshëm

 • Avull vertikal

 • Tregues i përcaktimit të temperaturës - off, sintetike (min), mëndafsh, lesh, pambuk, liri (max)

 • Sistemi i vetë-pastrimit

Një hekur që nuk do t'i vë flakën shtëpisë

A nuk jeni asnjëherë plotësisht të sigurt që keni fikur hekurin para se të dilni nga shtëpia? Me hekurin Rovus Supreme pa kabllo ju nuk keni nevojë të brengoseni sepse ky hekur posedon funksionin automatik shut-off, që do të thotë që hekuri fiket automatikisht kur ju harroni ta fikni.

 • Nëse hekuri është në pozitë horizontale ndalja bëhet vetëm pas 30 sekondave
 • Nëse hekuri është në pozitë vertikale ndalja bëhet pas 8 minutave.
Specifikat Teknike
Dimenionet 33 x 16 x 11,2 cm
Karakteristika të tjera Water tank capacity: 220 ml; Voltage/frequency/voltage: 220-240 V~; 50/60 Hz; 2200 W
Pesha 1,3 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star