Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Ngrohës qeramike & filtrues ajri

Photo
Video
-26%

Ngrohësi prej qeramike & filtruesi i ajrit Rovus ofron ngrohje të menjëhershme të fuqishme, në çdo kohë dhe kudo. Me 2000W fuqi dhe me termostat të rregullueshëm, ju mund të rregulloni nxehtësinë nga 10 deri në 35 °C. Sipërfaqja e saj e madhe e ngrohjes do të ngrohtë lehtësisht edhe hapësirat më të mëdha, ndërsa funksionet e sigurisë paraprake sigurojnë siguri optimale derisa ngrohësi është në përdorim.

Ngrohës qeramike & filtrues ajri

Çmimi i regullt: 69,90 €


Çmimi Special: 52,00 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ngrohësi prej qeramike & filtruesi i ajrit Rovus ofron ngrohje të menjëhershme të fuqishme, në çdo kohë dhe kudo. Me 2000W fuqi dhe me termostat të rregullueshëm, ju mund të rregulloni nxehtësinë nga 10 deri në 35 °C. Sipërfaqja e saj e madhe e ngrohjes do të ngrohtë lehtësisht edhe hapësirat më të mëdha, ndërsa funksionet e sigurisë paraprake sigurojnë siguri optimale derisa ngrohësi është në përdorim.

Më shumë
Përshkrimi

Ngrohje e menjëhershme dhe e fuqishme, në çdo kohë dhe kudo

A keni hapësira të mëdha në shtëpi që nevojiten për t’u ngrohur, apo thjesht kënaqeni kur keni më shumë nxehtësi? Shmangni temperaturat e ulëta dhe ftohjet gjatë muajve të ftohtë me ngrohësin e qeramikës & filtruesin e ajrit Rovus

Me sipërfaqe më të madhe ngrohjeje, lëkundje të përhapur, kontrollues nga distanca, si dhe 2000W fuqi, do t'ju ofrojë të gjithë ngrohtësinë shtesë që ju nevojitet për rehati në dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes, bodrumin ose dhomën e gjumit.

Rovus Tower Ceramic Heater

Lëkundjet gjithëpërfshirëse, ngrohin në mënyrë të barabartë tërë hapësirën

Ngrohësi prej qeramike përmban një lëkundje të gjerë të motorizuar që i mundëson asaj të ngrohë hapësirën dhe t'ju ngrohë shpejt. Duke u rrotulluar nga njëra anë në tjetrën, ngrohë në mënyrë të barabartë ose freskon të gjitha pjesët e dhomës tuaj, duke ju bërë të ndjeheni ngrohtë dhe rehat në çdo kohë.

Rovus Tower Ceramic Heater

Opsione temperature për mundësi ngrohje të madhe

Ngrohësi prej qeramike Rovus përmban ekran dixhital dhe termostat dixhital që ju lejon të kontrolloni dhe vendosni lehtësisht temperaturën kudo nga 10 në 35 °C.

Për më tepër, ju mund të përdorni kohëmatësin e programueshëm deri në 8 orë i cili ju mundëson të vendosni ngrohje/ftohje saktësisht ashtu siç dëshironi. Për më tepër, ngrohësi prej qeramike Rovus Tower gjithashtu ofron opsionin e ftohjes për të siguruar freski në ditët e ngrohta.

Rovus Tower Ceramic Heater

Kontrollues në distancë për menaxhim të lehtë kur se keni afër

Përveç të gjitha përfitimeve që ofron ngrohësi prej qeramike, ai vjen me filtër pluhuri i cili kontribuon në ajër të pastër

Më nuk keni nevoj të ngriteni nga divani apo vendi ku jeni për të kontrolluar gjendjen e ngrohësit. Gjithçka mund ta bëni nga largësia.

Rovus Tower Ceramic Heater

Karakteristikt të avansuara sigurie për siguri optimale gjatë përdorimit

Për siguri në përdorim, ngrohësi Rovus vie me veti të avansuara sigurie.

Me mbrojtje nga mbinxehja apo përmbysja, ju mund të shijoni kohën me familje dhe të luani pa u shqetësuar nëse aksidentalisht prishet apo rrëzohet ose çfarë do të ndodhte nëse ngrohësi do të nxehej, pasi automatikisht do të fiket.

Rovus Tower Ceramic Heater
Specifikat Teknike
Fuqia 1100/2000 W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star