SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aksesorë për fshesën Victoria Vac Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110046945 SKU: 110046945
Photo
Video
-50%

Këta akesesorë pastrimi të fshesës Victoria Vac, do t'ju ndihmojnë ta mbani shtëpinë më të pastër dhe më të shëndetshme. Seti përmban dy lecka mikrofibre me veti të larta absorbimi, të cilat përdoren për të pastruar njollat e ndryshme. Po ashtu, seti ka edhe një filter i cili largon alergjenët nga ajri dhe ju mundëson të frymoni më lirshëm.

Aksesorë për fshesën Victoria Vac Rovus

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 4,95 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Këta akesesorë pastrimi të fshesës Victoria Vac, do t'ju ndihmojnë ta mbani shtëpinë më të pastër dhe më të shëndetshme. Seti përmban dy lecka mikrofibre me veti të larta absorbimi, të cilat përdoren për të pastruar njollat e ndryshme. Po ashtu, seti ka edhe një filter i cili largon alergjenët nga ajri dhe ju mundëson të frymoni më lirshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Dysheme të pastra dhe ajër i freskët

Një shtëpi e pastër është një shtëpi e shëndetshme - pa pluhur apo alergjenë që shkaktojnë probleme me frymëmarrje dhe sëmundje të ndryshme. Prandaj, ky set 3-pjesësh, pasi të kombinohet me Victoria Vac, do t'ju ndihmojë ta mbani shtëpinë të pastër dhe të thithni ajër të freskët.

Lecka ultra-absorbuese për pastrim të thellë

Seti përmban dy lecka mikrofibre, të cilat në kombinim me fshesën Victoria Vac, do ta mbajnë shtëpinë tuaj sa më të pastër. Janë ultra-absorbuese, prandaj edhe i pastrojnë njollat më lehtë dhe më shpejtë. Janë të ripërdorshme dhe mund të lahen në lavatriçe. Po ashtu, janë shumë të qëndrueshme.

Filter për ajër të pastër

Seti po ashtu përmban edhe një filter, i dizajnuar posaçërisht për ta mbajtur ajrin e pastër nga alergjenët. Ky filter kapë 95% të të gjitha mikrogrimcave me fuqi vakumi, dhe mundëson që vetëm ajri i pastër të qarkullojë në dhomë. Largon polenin, qimet e kafshëve, pluhurin dhe ju mundëson të frymoni më lirshëm në shtëpinë tuaj.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star