SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dorëza vinili (20 copë) Rovus

Photo
Video

Lehtësoni punët e shtëpisë me këtë set prej 20 dorëzash vinili. Më të forta se latexi, por aq fleksibile, këto dorëza kanë një shtresë pa pluhur dhe janë të përshtatshme për lëkurë. Pra, mund të përdoren gjatë përgatitjes së ushqimit, pastrimit, punë kopshti, ngjyrosje flokësh dhe jo vetëm. Janë të rehatshme, elastike, njëpërdorimëshe dhe kanë madhësi standarte.

Dorëza vinili (20 copë) Rovus
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Lehtësoni punët e shtëpisë me këtë set prej 20 dorëzash vinili. Më të forta se latexi, por aq fleksibile, këto dorëza kanë një shtresë pa pluhur dhe janë të përshtatshme për lëkurë. Pra, mund të përdoren gjatë përgatitjes së ushqimit, pastrimit, punë kopshti, ngjyrosje flokësh dhe jo vetëm. Janë të rehatshme, elastike, njëpërdorimëshe dhe kanë madhësi standarte.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroni duart gjatë punëve të shtëpisë

Plot punë në shtëpi mund t’ju ndotin duart apo thonjtë. Mënyra më e mirë për t’i mbrojtur, është t’i vendosni një palë dorëza të rehatshme, fleksibile, të cilat mund t’i hiqni lehtë. Të tilla janë edhe dorëzat prej vinili nga Rovus. Seti përban 10 palë (gjithsej 20 copë) dorëza vinili.

 

Përparësitë e vinilit pa pluhur

Dorëzat e vinilit janë po aq fleksibile sa latexi, por shumë më të forta, pra, ka më pak mundësi që të shqyhen ose grisen gjatë punës. Janë të dizajnuara pa shtresë pluhuri, andaj janë të rehatshme për lëkurë, sidomos për ata që vuajnë nga alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme. Janë elastike dhe vijnë në një madhësi standarte, pra i përshtaten të gjithëve.

 

Përdorni për punë të ndryshme

Vendosni një palë dorëza dhe mbroni duart e thonjtë:

  • Kur pastroni me detergjentë që kanë kimikate, në mënyrë që lëkura juaj të mos ketë kontakt me ta.
  • Kur copëtoni apo grini qepë, hudhër, peshk ose ushqime me aroma të forta.
  • Kur e punoni kopshtin, në mënyrë që të mos i ndotni thonjët me dhe ose vaj.
  • Kur i ngjyrosni flokët ose rrobat, për ta mbrojtur lëkurën nga njollat e ngjyrës.

 

Të përshtatshme për të dy duart

Të gjitha dorëzat kanë madhësi standarte, pra secila prej tyre përshtatet qoftë me dorën e majtë ose djathë. Janë njëpërdorimshe.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star