SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Rrjetë për Fritezën pa vaj Pro Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110066603 SKU: 110066603
Photo
Video
-60%

Shtoni aventurat e gatimit me Fritezën pa vaj Pro - përdoreni rrjetën, një aksesor që ta shndërrojë fritezën në grill. Mund ta përdorni për të pjekur mish të shijshëm për hamburgerë, virshlle, perime dhe jo vetëm. Me këtë rrjetë, ju mund të fërgoni me ajër në dy shtresa dhe t’i përgatisni dy shujta në të njejtën kohë.

Rrjetë për Fritezën pa vaj Pro Delimano

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 3,96 €

Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni aventurat e gatimit me Fritezën pa vaj Pro - përdoreni rrjetën, një aksesor që ta shndërrojë fritezën në grill. Mund ta përdorni për të pjekur mish të shijshëm për hamburgerë, virshlle, perime dhe jo vetëm. Me këtë rrjetë, ju mund të fërgoni me ajër në dy shtresa dhe t’i përgatisni dy shujta në të njejtën kohë.

Më shumë
Përshkrimi

Turn your air fryer into a grill

Get more food out of your Air Fryer Pro – air fry in 2 layers with help of Delimano Air Fryer Pro Rack, a stainless-steel rack that helps you prepare delicious grilled food the healthier way. Just place the rack into the air fryer and cook steak, burgers, chicken, seafood, and anything else you might normally toss on the grill.

No unwanted fat, just delicious, sumptuous food every time

The raised rack lets oil and grease drip away from your food as it cooks, and its design allows you to imitate look & taste of a full-on barbecue. Don’t let the bad weather scare your picnic away – use this rack and your burgers will still get gorgeous grill marks.

After cooking, you can just toss the rack into the dishwasher.

Technical details

  • Perfect fit for the basket of Air Fryer PRO – dia17,9 x 7,1cm
  • Height 7,1 cm
  • High quality stainless steel, easy to clean
  • Dishwasher safe

NOTE: This rack fits in both Air Fryer Pro (ID 110064969, 110064493), but does not fit the old model of Air Fryer (black 110016408, red 110037883 & white 110051936). But both old attachments – low pan & rack – (ID 110038017, 110038019) can be used also in the new Air Fryer PRO.

Specifikat Teknike
Dimensionet 18x7,2x7,2cm

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star