Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Seaberg Sports Backpack Top Shop 24/7

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Çanta e shpinës Sport – Seaberg është shumë praktike për të gjitha aktivitetet apo udhëtimet qofshin ato në natyrë, palestra sportive, udhëtime të gjata apo edhe vetëm një piknik. 

  • Jashtëzakonisht e qëndrueshme 
  • Rezistente ndaj njollave dhe ujit 
  • Ka një pjesë të xhepit në pjesën përpara dhe ndarje të tjera, duke përfshirë një ndarje për shishe 
  • Dizajn Anatomik
Seaberg Sports Backpack Top Shop 24/7

Çmimi i regullt: 54,90 €


Çmimi Special: 21,95 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Çanta e shpinës Sport – Seaberg është shumë praktike për të gjitha aktivitetet apo udhëtimet qofshin ato në natyrë, palestra sportive, udhëtime të gjata apo edhe vetëm një piknik. 

  • Jashtëzakonisht e qëndrueshme 
  • Rezistente ndaj njollave dhe ujit 
  • Ka një pjesë të xhepit në pjesën përpara dhe ndarje të tjera, duke përfshirë një ndarje për shishe 
  • Dizajn Anatomik
Më shumë
Detajet e Produktit

Aktivitetet sportive në natyrë

Me çantën e shpinës Seaberg edhe aktivitetet të cilat përfshijnë natyrën janë shumë argëtuese! Për një plan të tillë gjithësesi ju nevojitet një çantë shpine e cila do të ju ndihmojë në planifikim e gjërave të cilat do të ju nevojiten gjatë udhëtimit drejt natyrës.

Çanta Sport Backpack

Seaberg është e gjerë dhe shumë e qëndrueshme e cila do të ju dal ballë të gjitha sfidave që mund të përjetoni gjatë një udhëtimi në natyrë, është rezistende ndaj ujit dhe njollave të ndryshme. Kjo çantë karakterizohet me ndarje te jashtme (përpara) e cila ka mjaftueshëm vend për të futur gjëra elementare sikurse: doreza, kapelë, etj. Ndarja tjetër e jashtme përfshin vendin për shishe të cilat mund ti merni me vete në rast të etjes gjatë udhëtimit. Krahas këtyre ndarjeve, çanta Sport BackBack – Seaberg ka edhe ndarjet e brendshme të cilat janë shumë praktike dhe kanë hapsirë të mjaftueshme për të futur gjërat e nevojshme sikurse: rrobat, ushqim, atlete etj.

Aktivitetet sportive në palestra apo evente sportive

Çanta e shpinës Sport – Seaberg është shumë praktike për të gjitha aktivitetet apo udhëtimet qofshin ato në natyrë, palestra sportive, udhëtime të gjata apo edhe vetëm një piknik. Dizajnin anatomik të cilin e posedojnë çantat Sport Seaberg ofrojnë komoditet në pjesën e pasme të shpinës dhe në supe. Sistemi i ajrosjes dhe struktura e materialeve të cilat e veçojnë këtë çantë mundësojnë dhe sigurojnë ajrosjen e kësaj çante shpine Seaberg.

Përbërja e materialit: materiali i jashtëm: 100% poliester, i brendshëm: 100% poliester

Dimensionet: 47 x 34.5 x 23 cm
Vëllimi: 36 L
Masa: 0.8 kg
Mirëmbajtja: Larja manuale

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star