Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve Black Diamond Premium

Photo
Video

Jepjani dhomës suaj një pamje me 5 yje, me këtë set luksoz të çarçafëve. Të punuar 100% nga pambuku dhe me endje sateni, këllëfët janë të butë, të lëmuar dhe elastikë, për t’ju siguruar më shumë rehati. Kurse dizajni modern, abstrakt në ngjyrë hiri ose krem, i shton elegancë shtratit tuaj, duke ju mundësuar të krijoni 4 pamje të ndryshme. Seti është në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm apo 200x200cm. Mund të lahet në 60°C.

Set i çarçafëve Black Diamond Premium
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jepjani dhomës suaj një pamje me 5 yje, me këtë set luksoz të çarçafëve. Të punuar 100% nga pambuku dhe me endje sateni, këllëfët janë të butë, të lëmuar dhe elastikë, për t’ju siguruar më shumë rehati. Kurse dizajni modern, abstrakt në ngjyrë hiri ose krem, i shton elegancë shtratit tuaj, duke ju mundësuar të krijoni 4 pamje të ndryshme. Seti është në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm apo 200x200cm. Mund të lahet në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Pamje luksoze - 5 yje - për dhomën tuaj

Koleksioni i ri nga Dormeo, Black Diamond është një gamë ekskluzive e shtratit, për ata që duan të rrethohen nga luksi. Përditësojeni pamjen e dhomës me këtë set shtrati, me dizajn elegant që do t’i japë dhomës suaj një pamje me 5 yje.

Çarçafët më të mirë për gjumë më të mirë

Dhoma e gjumit duhet të jetë një oazë rehatie dhe qetësie, në të cilën mund të relaksoheni dhe të shijoni gjumë të plotë e të shëndetshëm. Gjatë natës, çarçafët janë materialet që i qëndrojnë më së afërti lëkurës, prandaj duhet të siguroheni që t’i zgjedhni më të mirët, si për shembull setin Black Diamond Premium. 

Pambuk për rehati natyrale

Pambuku është vlerësuar për shekuj me radhë, për shkak të cilësive që ka, si: qëndrueshmëria, butësia, freskia, pastërtia dhe jo vetëm. Është anti-statik, anti-alergjik, ka veti të larta absorbuese dhe është përçues i shkëlqyer i nxehtësisë. Prandaj ju mban freskët gjatë verës, ngrohtë gjatë dimrit dhe rehat gjatë gjithë vitit.

Butësia luksoze e satenit

Materialet e lira të pambukut mund të nuk janë shumë të buta në prekje, por përdorimi i endjes së satenit në këtë set premium, i shton materialeve extra butësi dhe luks.

4 pamje në 1, për ta rifreskuar pamjen e dhomës

Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë dy anë të ndryshme. Njëra anë ka dizajnin elegant abstrakt, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe. Kombinoni 4 pamje të ndryshme duke i ndërruar anët, për ta rifreskuar pamjen e dhomës herë pas here.

Dy ngjyra dhe dy madhësi

Seti është në dispozicion në dy ngjyra klasike: hiri ose krem, si dhe në dy madhësi: 140x200cm apo 200x200cm. Këllëfët mund të lahen tërësisht në 60°C dhe thahen shpejt.

Linja ekskluzive e Dormeo-s, Black Diamond ka edhe jastëkë, shtresa, peshqirë, llampa dhe jo vetëm. Ju mund t’i kombinoni sipas dëshirës, për t’i shtuar më shumë luks dhomës suaj.

 

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Karakteristika të tjera 140cmx200cm, 200cmx200cm
Material 100% cotton, pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme cream, hiri
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star