SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve Black Diamond Snowflakes

Photo
Video

Jepni dhomës një pamje dimërore, me setin Snowflakes. Të punuara nga pambuku natyral dhe me një endje luksoze sateni, këllëfët e jastëkëve dhe jorganit ofrojnë butësi dhe rehati. Në njërën anë kanë një model të bukur me fjolla bore, dhe janë në në dispozcion në dy ngjyra: hiri dhe e kaltër, si dhe dy dimensione (për një person dhe për çift). Mund t’i kombinoni në 4 pamje të ndryshme. Nëse po mendoni për një dhuratë ideale për festat e fundvitit, ky set është i duhuri.

Set i çarçafëve Black Diamond Snowflakes
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jepni dhomës një pamje dimërore, me setin Snowflakes. Të punuara nga pambuku natyral dhe me një endje luksoze sateni, këllëfët e jastëkëve dhe jorganit ofrojnë butësi dhe rehati. Në njërën anë kanë një model të bukur me fjolla bore, dhe janë në në dispozcion në dy ngjyra: hiri dhe e kaltër, si dhe dy dimensione (për një person dhe për çift). Mund t’i kombinoni në 4 pamje të ndryshme. Nëse po mendoni për një dhuratë ideale për festat e fundvitit, ky set është i duhuri.

Më shumë
Përshkrimi

Dimri është koha kur mund të shijoni më shumë rehati në të ëmblën shtëpi

Meqë netët bëhen më të gjata dhe më të ftohta, ne kalojmë më shumë kohë brenda shtëpisë. Andaj, është koha ideale që të krijojmë një ambient sa më të ngrohtë dhe relaksues për vete dhe më të dashurit tanë.

Një set çarçafësh për ta rifreskuar shtratin dhe dhomën e gjumit

Është e rëndësishme që t’i ndërroni çarçafët rregullisht, për t’u siguruar që po flini në një mjedis të pastër dhe të freskët. Tash mund t’ia shtoni koleksionit tuaj këtë set unik - me pamje të fjollave të borës! I punuar me materiale cilësore dhe dizajn të dyanshëm, ky set çarçafësh do të shtojë pakëz magji dimërore në dhomën tuaj të gjumit!

Pjesë e koleksionit ekskluziv Black Diamond

Linja Dormeo Black Diamond është një linjë ekskluzive e produkteve luksoze për dhomën e gjumit. Edhe seti i çarçafëve Snowflakes është pjesë e këtij koleksioni. Këllëfët e jastëkëve dhe jorganit janë punuar nga pambuku 100% natyral, andaj materialet janë hipoalergjenike dhe të këndshme për lëkurën. Po ashtu, pambuku ka edhe veti të tjera, sikurse absorbim të shkëlqyer, është përçues i mirë i nxehtësisë, andaj kontribuon për një gjumë sa më të freskët gjatë natës. Materialet janë prodhuar po ashtu me një endje të pasur sateni, për një butësi luksoze që do ta adhuroni në çdo prekje.

4 pamje të bukura nga një set i vetëm

Ky set çarçafësh kombinon dizajnin praktik, materialet shumë cilësore dhe një model të lezetshëm, me pamje dimërore. Me këtë set, dhoma juaj e gjumit do të jetë një vend më i rehatshëm dhe më relaksues. Këllëfët e jastëkëve dhe jorganëve janë në dispozicion në ngjyrë hiri elegante ose e kaltër e mbyllët, me një dizajn të dyanshëm, që mund t’i kombinoni deri në 4 pamje të ndryshme.

Mirëmbahen lehtë

Dormeo si brend, ka përvojë shumëvjeçare në prodhimin e produkteve të ndryshme për dhomën e gjumit, andaj e di se cilësia fillon nga detajet. Secili këllëf ka mbyllje me zinxhir praktik, që ju t’i ndërroni sa më lehtë. Mund të lahen tërësisht deri në temperaturë 60°, për më shumë pastërti. Seti Snowflakes është në dispozicion në dy madhësi:

  • 1 këllëf jorgani 140x200cm + 1 këllëf jastëku 50x70cm;
  • 1 këllëf jorgani 200x200cm + 2 këllëfë jastëku 50x70cm.
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star