SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve Ethnic I

Photo
Video

Jepjani dhomës një pamje elegante me çarçafët e ri Ethnic I të cilët mund të kombinohen në 4 pamje të bukura. Çarçafët kanë një model frymëzuar nga trashëgimia europiane dhe janë të punuar me pambuk 100% natyral, për t’i ofruar ndjesi sa më të mirë lëkurës. Kanë një dizajn me shumë njgyra dhe mund të lahen tërësisht në 60°C. Zgjedhni setin që ju duhet:

 • Një këllëf për jorgan 140x200cm + një këllëf për jastëk 50x70cm, ose
 • Një këllëf për jorgan 200x200cm + dy këllëfë për jastëkë 50x70cm
 • Zbritje me 5 yje!
  Set i çarçafëve Ethnic I
  49,90 €
  Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  Telefono falas në: 0800 100 50
  Më shumë

  Jepjani dhomës një pamje elegante me çarçafët e ri Ethnic I të cilët mund të kombinohen në 4 pamje të bukura. Çarçafët kanë një model frymëzuar nga trashëgimia europiane dhe janë të punuar me pambuk 100% natyral, për t’i ofruar ndjesi sa më të mirë lëkurës. Kanë një dizajn me shumë njgyra dhe mund të lahen tërësisht në 60°C. Zgjedhni setin që ju duhet:

 • Një këllëf për jorgan 140x200cm + një këllëf për jastëk 50x70cm, ose
 • Një këllëf për jorgan 200x200cm + dy këllëfë për jastëkë 50x70cm
 • Më shumë
  Përshkrimi

  Rehati dhe elegancë

  Frymëzohuni nga traditat tona të përbashkëta dhe shndërrojeni dhomën tuaj një oazë pushimi dhe relaksi. Seti i çarçafëve Ethnic është pjesë e koleksionit vjeshtë-dimër Dormeo 2020, i cili përmban edhe jorgan & jastëk cilësor Wellspring, dhe një mbulesë shtrati. Të gjitha këto produkte janë dizajnuar për t’ju ofruar rehati gjatë gjumit dhe pamje elegante për dhomën tuaj.

  Set i çarçafëve Ethnic I

  Krijoni katër pamje të ndryshme

  Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë dizajne të ndryshme. Njëra anë ka dizajnin Ethnic, kurse ana tjetër është njëngjyrëshe. Ju mund t'i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për t'i dhënë dhomës suaj pamje të re kohë pas kohe.

  Set i çarçafëve Ethnic I Set i çarçafëve Ethnic I Set i çarçafëve Ethnic I Set i çarçafëve Ethnic I

  Materiale natyrale për rehati që zgjatë

  Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve janë të punuar nga pambuku 100% natyral. Ky material jo-alergjik ofron ndjesi shumë të mirë për lëkurën, lahet tërësisht në 60°C dhe e ruajnë ngjyrën e butësinë për vite me radhë. Këllëfët kanë edhe një endje sateni e cila i shton më shumë pamje luksoze dhe e bëjnë pambukun më të butë.

  Dy dizajne të bukura

  Koleksioni Ethnic ofron dy modele të bukura të çarçafëve, frymëzuar nga trashëgimia e Europës Lindore, Qendrore dhe Veriore, për t’i shtuar një stil të ri dhomës suaj:

  NOVEL, për një pamje sensuale, elegante dhe moderne

  • Set i çarçafëve Ethnic I
  • Set i çarçafëve Ethnic I

  NORD, frymëzuar nga trashëgimia e Europës Veriore

  • Set i çarçafëve Ethnic I
  • Set i çarçafëve Ethnic I

  Madhësitë

  Seti i çarçafëve vjen në dy versione: një këllëf jorgan (140x200cm) dhe një këllëf jastëku (50x70cm) ose një këllëf jorgani (200x200cm) dhe dy këllëfë jastëkësh (50x70cm).

  Set i çarçafëve Ethnic II

  Shikoni produktet tjera nga koleksioni Ethnic

  Jepjani dhomës një pamje elegante me setin e ri të çarçafëve me pamje tërheqëse, me pamje 4në1 dhe frymëzuar nga trashëgimia jonë europiane.

  Klikoni këtu për më shumë informata

  Specifikat Teknike
  Bed Size Double Bed
  Madhësia e jastëkut 50x70 cm
  Material pambuk sateen
  Ngjyrat e disponueshme nord, novel
  Programi Dormeo gjumë
  mund të lahet 60°C

  Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

  Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

  Si e vlerësoni këtë produkt? *

  1 1 Yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star