Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set i çarçafëve Sleep&Inspire

Photo
Video
-20%

Freskojeni pamjen e dhomës me një dizajn modern & minimalist, me çarçafët Sleep&Inspire. Të punuar 100% nga pambuku dhe me thurje percale, këta këllëfë janë të butë dhe të qëndrueshëm. Secila anë e këllëfëve pamje të ndryshme, andaj ju mund të krijoni 4 kombinime nga një set i vetëm. Zgjedhni setin që ju duhet. Zgjedhni setin njësh ose dysh, në ngjyrë pjeshkë tropikale ose hiri.

Set i çarçafëve Sleep&Inspire

Nga Çmimi i rregullt: 29,90 € Nga


Çmimi special: 23,92 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Freskojeni pamjen e dhomës me një dizajn modern & minimalist, me çarçafët Sleep&Inspire. Të punuar 100% nga pambuku dhe me thurje percale, këta këllëfë janë të butë dhe të qëndrueshëm. Secila anë e këllëfëve pamje të ndryshme, andaj ju mund të krijoni 4 kombinime nga një set i vetëm. Zgjedhni setin që ju duhet. Zgjedhni setin njësh ose dysh, në ngjyrë pjeshkë tropikale ose hiri.

Më shumë
Përshkrimi

Freskojeni dhomën me një pamje të re & të freskët

Çarçafët dhe produktet tjera për shtrat janë një nga mënyrat më të mira dhe më të shpejta për ta shndërruar dhomën në një oazë reklaksi. Po ashtu, i japin shtratit një pamje të re & më të freskët. Andaj koleksioni Sleep&Inspire nga Dormeo ofron produkte cilësore për shtrat, përfshirë jorgan, jastëk dhe set çarçafësh elegantë, të butë dhe të ajrosshëm.

Percale pambuku, për çarçafë luksozë

Ndjesia e pastërtisë dhe freskisë që i ofron pambuku natyral lëkurës, është shumë e rëndësishme kur vjen puna te gjumi. Pambuku ka veti të shkëlqyera absorbimi dhe e përçon nxehtësinë, prandaj është material ideal për shtrat. Pse? Sepse ju mban freskët gjatë verës dhe ngrohtë gjatë dimrit, duke ju siguruar ambient më të shëndetshëm për gjumë. Po ashtu, është anti-alergjik dhe anti-statik.

Ky set është i punuar 100% nga percale pambuku,  i cili përdor një model ndër-thurje që kombinon butësinë dhe qëndrueshmërinë. Për më tepër, është më i lehtë për t’u mirëmbajtur dhe do të qëndrojë për vite të tëra. Mund të lahet në lavatriçe, në temperaturë 60°C dhe do të bëhet më i butë pas përdorimit.

Krijoni katër pamje të ndryshme

Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë nga dy anë të ndryshme. Njëra anë modelin bardhë e zi, kurse ana tjetër njëngjyrëshe. Ju mund t'i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për t'i dhënë dhomës suaj pamje të re kohë pas kohe. Në dispozicion në dy ngjyra: pjeshkë ose hiri.

I përshtatet shumë mirë jorganit tuaj

Mbulesa e jorganit ka një sistem të mbylljes së rripave dhe sythave në dy cepa,  i cili mund t'ju ndihmojnë ta vendosni jorganin më lehtë dhe më sigurtë. Në këtë mënyrë do të duket më mirë dhe do t’ju kursejë punë.

Në dispozicion në dy madhësi:

  • Këllëf jorgani 140x200cm + 1 këllëf jastëku 50x70cm; ose
  • Këllëf jorgani 200x200cm + 2 këllëfë jastëku 50x70cm.

Shikoni produktet tjera nga linja Sleep&Inspire

Këtë set çarçafësh mund ta kombinoni me setin Jorgan + jastëk Sleep&Inspire. Jorgani dhe jastëku klasik Sleep&Inspire janë punuar sipas standarteve më të larta në Dormeo, për t’ju ofruar butësi dhe ngrohtësi gjatë gjumit. Shikoni setin duke klikuar këtu.

 

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Karakteristika të tjera 140x200cm, 200x200cm
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme hiri, peach
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star