SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve Summerflowers

Photo
Video

Sillni rehati dhe pamjen e luleve të verës në dhomën tuaj, me setin e çarçafëve Summerflowers! Çarçafët janë punuar me materiale 100% pambuk dhe endje sateni, prandaj janë të butë dhe të ajrosshëm. Ju mund të zgjedhni mes dy madhësive: këllëf jorgani 140x200cm + këllëf jastëku 50x70cm ose këllëf jorgani 200x200cm + dy këllëfë jastëkësh 50x70cm. Në dispozicion në katër ngjyra: e bardhë, e kuqe, e kaltër dhe e gjelbër.

Set i çarçafëve Summerflowers
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Sillni rehati dhe pamjen e luleve të verës në dhomën tuaj, me setin e çarçafëve Summerflowers! Çarçafët janë punuar me materiale 100% pambuk dhe endje sateni, prandaj janë të butë dhe të ajrosshëm. Ju mund të zgjedhni mes dy madhësive: këllëf jorgani 140x200cm + këllëf jastëku 50x70cm ose këllëf jorgani 200x200cm + dy këllëfë jastëkësh 50x70cm. Në dispozicion në katër ngjyra: e bardhë, e kuqe, e kaltër dhe e gjelbër.

Më shumë
Përshkrimi

Ngrohtësi dhe rehati në dhomën tuaj

Shtoni dhomës suaj ngrohtësi, butësi dhe pamjen e një kopshti vere, me setin e çarçafëve Summerflowers. Çarçafët janë punuar me materiale 100% pambuk dhe endje sateni, prandaj janë të butë dhe të ajroshëm.

Dizajn me lule vere, për gjumë të qetë dhe ëndrra të ëmbla

Bukuria e luleve ka inspiruar breza të ndryshëm të artistëve dhe të dizajnerëve, të cilët kanë krijuar vepra për të dekoruar shtëpinë dhe për ta qetësuar mendjen e trupin. Tashmë mund ta shijoni të njejtën kënaqësi - ky set me ngjyra të bukura ju sjellë ndjesinë e luleve të verës në dhomën tuaj. Dizajn i këndshëm për gjumë të qetë dhe ëndrra të ëmbla.

 • Set i çarçafëve Summerflowers
 • Set i çarçafëve Summerflowers
 • Set i çarçafëve Summerflowers

Krijoni katër pamje të ndryshme

Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë nga dy anë të ndryshme. Njëra anë ka dizajn me lule të bukura vere, kurse ana tjetër njëngjyrëshe. Ju mund t'i kombinoni në katër mënyra të ndryshme, për t'i dhënë dhomës suaj pamje të re kohë pas kohe. Në dispozicion në katër ngjyra të ndryshme: e bardhë, e kuqe, e kaltër dhe e gjelbër.

 • Set i çarçafëve Summerflowers
 • Set i çarçafëve Summerflowers
 • Set i çarçafëve Summerflowers
 • Set i çarçafëve Summerflowers

Të punuar nga pambuku - për rehati maksimale

Seti është i punuar 100% nga pambuku, material ideal për lëkurën dhe i ajrosshëm.

 • Pambuku është i lehtë, por jashtëzakonisht i qëndrueshëm.
 • Është absorbues, i ajrosshëm dhe përcjellës i mirë i nxehtësisë - ju mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë verës.
 • Është material i butë, i përshtatshëm për lëkurën.
 • Pambuku është 100% fibër natyrale. Për dallim nga materialet sintetike dhe ato me bazë vaji, pambuku është antialergjik dhe nuk përmban kemikale të dëmshme.
 • Mirëmbahet lehtë.
Materiale pambuku

I prodhuar me endje sateni

Cilësia e pambukut varet edhe nga lloji i endjes që është përdorur për ta prodhuar. Pambuku i cilësisë së ulët ka një numbër të barabartë të fijeve vertikale dhe horizontale. Kurse ky set është punuar me endje sateni, me më shumë fije vertikale se sa horizontale, për t'i ofruar ndjesi të butë dhe rehati lëkurës suaj, për gjumë sa më të mirë.

 • Set i çarçafëve Summerflowers
 • Set i çarçafëve Summerflowers
 • Set i çarçafëve Summerflowers
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera duvet cover 140x200 & 1x pillow case 50x70; duvet cover 200x200 & 2x pillow case 50x70
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme bardhë, gjelbër, kaltër, red
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star