Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve Urban

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-67%

Sillni elegancë dhe në rehati dhomën e gjumit, me setin e çarçafëve Urban. Çarçafët janë të punuar me materiale 100% pambuk dhe endje sateni, prandaj janë të butë dhe të ajrosshëm. Mund të zgjedhni mes dy madhësive: këllëf jorgani 140x200cm + këllëf jastëku 50x70cm ose këllëf jorgani 200x200cm + dy këllëfë jastëkësh 50x70cm. Në dispozicion në katër ngjyra: pjeshkë, bruz, hiri dhe e kaltër.

Set i çarçafëve Urban

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 19,95 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Sillni elegancë dhe në rehati dhomën e gjumit, me setin e çarçafëve Urban. Çarçafët janë të punuar me materiale 100% pambuk dhe endje sateni, prandaj janë të butë dhe të ajrosshëm. Mund të zgjedhni mes dy madhësive: këllëf jorgani 140x200cm + këllëf jastëku 50x70cm ose këllëf jorgani 200x200cm + dy këllëfë jastëkësh 50x70cm. Në dispozicion në katër ngjyra: pjeshkë, bruz, hiri dhe e kaltër.

Më shumë
Përshkrimi

Elegancë dhe rehati

Shtoni shtratit elegancë dhe pamje luksoze me këtë set çarçafësh, i cili përshtatet me çdo dhomë. Për më tepër, është në dispozicion në katër ngjyra të veçanta: pjeshkë, bruz, hiri dhe e kaltër. Është punuar me materiale 100% pambuk dhe endje sateni për t'i ofruar rehati lëkurës suaj.

Dizajn i këndshëm, për gjumë të qetë e ëndrra të ëmbla

Seti ka një dizajn të vecantë, që e bën shtratin tuaj të jetë qendra e dhomës, në të cilin mund të relaksoheni, të flini më lehtë dhe të zgjoheni më të freskët.

 • Set i çarçafëve Urban
 • Set i çarçafëve Urban
 • Set i çarçafëve Urban

Krijoni pamje të ndryshme

Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve kanë nga dy anë të ndryshme. Të dy anët kanë dizajnin e njejtë, vetëm se në njërën anë ngjyra është më e errët, kurse në anën tjetër më e hapur. Thjesht, ndërrojani anën jastëkëve për t'i dhënë dhomës një pamje të re. Në dispozicion në katër ngjyra: e kaltër, hiri, pjeshkë dhe bruz.

 • Set i çarçafëve Urban
 • Set i çarçafëve Urban
 • Set i çarçafëve Urban
 • Material pambuku

Të punuar nga pambuku - për rehati maksimale

Seti është i punuar 100% nga pambuku, material ideal për lëkurën dhe i ajrosshëm.

 • Pambuku është i lehtë, por jashtëzakonisht i qëndrueshëm.
 • Është absorbues, i ajrosshëm dhe përcjellës i mirë i nxehtësisë - ju mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë verës.
 • Është material i butë, i përshtatshëm për lëkurën.
 • Pambuku është 100% fibër natyrale. Për dallim nga materialet sintetike dhe ato me bazë vaji, pambuku është antialergjik dhe nuk përmban kemikale të dëmshme.
 • Mirëmbahet lehtë.
Set i çarçafëve Urban

I prodhuar me endje sateni

Cilësia e pambukut varet edhe nga lloji i endjes që është përdorur për ta prodhuar. Pambuku i cilësisë së ulët ka një numbër të barabartë të fijeve vertikale dhe horizontale. Kurse ky set është punuar me endje sateni, me më shumë fije vertikale se sa horizontale, për t'i ofruar ndjesi të butë dhe rehati lëkurës suaj, për gjumë sa më të mirë.

 • Set i çarçafëve Urban
 • Set i çarçafëve Urban
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera duvet cover 140x200 & 1x pillow case 50x70; duvet cover 200x200 & 2x pillow case 50x70
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme hiri, kaltër, peach, turquoise
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star