SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set me 3 peshqirë Luxury

Photo
Video

Shijoni butësinë luksoze të pambukut 100% turk përmes këtij seti me 3 peshqirë! Fibrat e gjata të pambukut turk janë shumë absorbuese, thahen më shpejt, prandaj edhe qëndrojnë të freskëta më gjatë dhe bëhen më të buta pas përdorimit. Në dispocizion në dy ngjyra: hiri ose e kaftë dhe me një dizajn që i ofron ndjesi të mrekullueshme lëkurës. Seti përmban një peshqir për duar (30x45cm), një peshqir për trup (50x100cm) & një peshqir të madh për trup (70x130 cm).

Set me 3 peshqirë Luxury
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni butësinë luksoze të pambukut 100% turk përmes këtij seti me 3 peshqirë! Fibrat e gjata të pambukut turk janë shumë absorbuese, thahen më shpejt, prandaj edhe qëndrojnë të freskëta më gjatë dhe bëhen më të buta pas përdorimit. Në dispocizion në dy ngjyra: hiri ose e kaftë dhe me një dizajn që i ofron ndjesi të mrekullueshme lëkurës. Seti përmban një peshqir për duar (30x45cm), një peshqir për trup (50x100cm) & një peshqir të madh për trup (70x130 cm).

Më shumë
Përshkrimi

Përjetojeni luksin e SPA-së në shtëpi

Çdokujt i pëlqen ndjesia e butë dhe e rehatshme ndaj lëkurës pas një dushi të gjatë e relaksues. Tash mund ta shijoni luksin e SPA-së mu në shtëpinë tuaj, përmes këtij seti me 3 peshqirë të punuar nga pambuku 100% turk. Ky material është i përsosur për peshqirë.

DSet me 3 peshqirë Luxury

Thahen shpejt, për të shmangur mykun & aromat e pakëndshme

Lagështia i tërheqë bakteret dhe mykun, prandaj peshqirët e lagësht shumë shpejt mund të bëhen të papastër dhe të mbajnë erë të keqe. Por fibrat e gjata të pambukut turk ofrojnë më shumë sipërfaqe për çdo avullim të ujit, andaj këta peshqirë thahen më shpejt se të zakonshmit. Janë të pësosur për shtëpi, por edhe për udhëtime apo plazh.

Set me 3 peshqirë Luxury

Pambuk turk për butësi, absorbim & qëndrueshmëri

Sikurse pambuku egjiptian, pambuku turk është vlerësuar për shekuj me radhë, për shkak të cilësive të jashtëzakonshme që ka. Fibrat e gjata nënkuptojnë se është më i qëndrueshëm, më i butë dhe më absorbues se pambuku i zakonshëm. Ky material 100% natyral është jo-alergjik dhe nuk përmban kimikate të dëmshme. Po ashtu, e ruan ngjyrën për vite të tëra.

Set me 3 peshqirë Luxury

Tri madhësi për çdo rast

Ky set 3 pjesësh përmban tre peshqirë praktikë për çdo rast:

  • Peshqir për duar (30x45cm)
  • Peshqir për trup (50x100cm)
  • Peshqir i madh për trup (70x130cm)
Set me 3 peshqirë Luxury
Specifikat Teknike
Dimensionet hand towel: 30x45 cm; bath towel: 50x100 cm; bath sheet: 70x130 cm
Material 100% cotton
Programi Dormeo banjo
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star