SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i çarçafëve Warm Hug 2021

Photo
Video

Sillni magjinë e festave të fundvitit në çdo dhomë gjumi, me setin e çarçafëve Warm Hug 2021! Në njërën anë, seti ka forma të bredhave, kurse në anën tjetër është një ngjyrësh. Andaj, ju mund t’i kombinoni këllëfët e jastëkut dhe jorganit për të krijuar 4 pamje të ndryshme. Është punuar nga pambuku natyral me një endje sateni, për ekstra butësi dhe rehati. Në dispozicion në 3 ngjyra: e bardhë, hiri dhe pjeshkë.

Set i çarçafëve Warm Hug 2021
Nga 29,90 € Nga
Stock: 3
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Sillni magjinë e festave të fundvitit në çdo dhomë gjumi, me setin e çarçafëve Warm Hug 2021! Në njërën anë, seti ka forma të bredhave, kurse në anën tjetër është një ngjyrësh. Andaj, ju mund t’i kombinoni këllëfët e jastëkut dhe jorganit për të krijuar 4 pamje të ndryshme. Është punuar nga pambuku natyral me një endje sateni, për ekstra butësi dhe rehati. Në dispozicion në 3 ngjyra: e bardhë, hiri dhe pjeshkë.

Më shumë
Përshkrimi

Mirëprisni sezonën e dimrit me një palë çarçafë të rinj

Është e rëndësishme t’i ndërroni rregullisht çarçafët, në mënyrë që të siguroni një ambient sa më të pastër gjumi.

Kur ndërrohet sezona, është koha ideale që ta pasuroni koleksionin e çarçafëve me një palë çarçafë cilësorë dhe elegantë, të dizajnuar për koëhn më magjike të vitit!

Set i çarçafëve Warm Hug 2021

Një përqafim i ngrohtë në çdo dhomë

Koleksioni Warm Hug është i preferuari për stinën e dimrit. Përjetoni magjinë e festave të fundvitit duke e pasuruar shtratin me këllëfë jorgani dhe jastëku Warm Hug 2021. Me butësinë dhe ngrohtësinë që përcjellin, do t’ua ofrojnë një ndjesi mu sikur një përqafim i ngrohtë.

 • Set i çarçafëve Warm Hug 2021

  Pjeshkë

 • Set i çarçafëve Warm Hug 2021

  Hiri

 • E bardhë

Pambuk i cilësisë së lartë, me endje sateni

Këllëfët e jorganit dhe jastëkëve janë punuar nga pambuku 100% natyral – një material jo-alergjik, që është i këndshëm për lëkurën. Kurse përdorimi i endjes së satenit, veçse i shton më shumë butësi dhe ndjesi luksoze.

Set i çarçafëve Warm Hug 2021

Dizajn elegant, 4në1

Sillni një pamje dimërore në dhomën tuaj, me këtë set çarçafësh të lezetshëm! Njëra anë e këllëfëve ka pamje me forma bredhash, kurse ana tjetër është një ngjyrëse (e bardhe, hiri ose pjeshkë). Ju mund t’i kombinoni në katër pamje të ndryshme, që ta rifreskoni pamjen e dhomës kohë pas kohe.

 • Set i çarçafëve Warm Hug 2021
 • Set i çarçafëve Warm Hug 2021
 • Set i çarçafëve Warm Hug 2021
 • Set i çarçafëve Warm Hug 2021

2 madhësi standarte

TSeti është në dispozicion në 2 madhësi: këllëf jorgani 140x200cm (me një këllëf jastëku 50x70cm) si dhe këllëf jorgani 200x200cm (me dy këllëfë jastëku 50x70cm). Seti mund të lahet deri në temperaturë 60°C.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star