Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Seti Warm Hug për fëmijë

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Dhurojani fëmijëve ndjesinë e një përqafimi të ngrohtë, përmes setit Warm Hug 2020. Seti i ri vjen në dy dizajne të bukura, ngjyra të këndshme, përmban një jastëk të mbushur me fibra Wellsleep & një batanije të ngrohtë. Që të dy produktet mund të lahen në rrobalarëse, në 30°C Me një set kaq të mrekullueshëm, fëmijët mezi do presin kohën e gjumit!

Seti Warm Hug për fëmijë

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 19,90 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Dhurojani fëmijëve ndjesinë e një përqafimi të ngrohtë, përmes setit Warm Hug 2020. Seti i ri vjen në dy dizajne të bukura, ngjyra të këndshme, përmban një jastëk të mbushur me fibra Wellsleep & një batanije të ngrohtë. Që të dy produktet mund të lahen në rrobalarëse, në 30°C Me një set kaq të mrekullueshëm, fëmijët mezi do presin kohën e gjumit!

Më shumë
Përshkrimi

Për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla

A ju kujtohet kur ishim të vegjël dhe frikësoheshim nga errësira? Pastaj, nuk na merrte gjumi nga frika prej ‘përbindëshave’? Ne fshiheshim nën batanije sepse aty ndiheshim më të mbrojtur dhe më të sigurtë. Miliona fëmijë në mbarë botën përjetojnë frikë nga errësira gjatë natës dhe prindërit çdo herë po kërkojnë zgjidhje. Seti Warm Hug për fëmijë është një prej tyre - mund t’i ndihmojë fëmijët ta largojnë frikën nga errësira dhe të flenë të qetë.

Kjo batanije e veçantë mikrofibre ka një lloj ndriçimi apo shkëlqimi në errësirë, çka e bën të përsosur për natën. Batanija ndriçuese do të shkëlqejë dhe do të krijojë një atmosferë të bukur në dhomën e errësuar të fëmijëve. Materiali dhe ngjyra ndriçuese janë jotoksike, pra të sigurta për çdo shtëpi.

Seti Warm Hug 2020 për fëmijë

Gati për një sy gjumë kudo

Këtë set lehtësisht mund ta paketoni dhe ta merrni me vete edhe në piknik, në pushime, udhëtime apo kudo që fëmijët kanë nevojë ta ndjejnë ngrohtësinë dhe rehatinë e shtëpisë.

Dy dizajne të bukura

Seti Warm Hug 2020 vjen në dy dizajne të bukura magjike. Ju mund ta zgjedhni versionin rozë, me forma sipas njëbrirëshit dhe zemrës apo atë të kaltër me forma sipas avionit. Batanija & jastëku kanë dizajne të ndryshme në të dy anët, dhe mund të kombinohen në katër pamje të ndryshme.

 • Seti Warm Hug 2020 për fëmijë
 • Seti Warm Hug 2020 për fëmijë
 • Seti Warm Hug 2020 për fëmijë
 • Seti Warm Hug 2020 për fëmijë

Ide e përsosur për dhuratë

Ky set është mëse i përsosur për një dhuratë, për çdo rast. Mund t’ja dhuroni fëmijëve tuaj, nipave apo mbesave për festat e fundvitit, ditëlindje apo edhe në ditë të zakonshme.

Seti vjen i mbështjellur me një shirit me mbishkrimin e këndshëm Home is Where the heart is (Shtëpia është aty ku është zemra).

Një jastëk dhe batanije për rehati të plotë

Seti përmban një jastëk dhe një batanije, të cilët mund të lahen në 30°C.

Batanija:

 • Është prej pellushi, luksoze dhe e butë;
 • Ka butona me të cilët mund ta mbërtheni batanijen rreth trupit, për më shumë ngrohtësi;
 • Ka përmasa 130x190cm.

Jastëku:

 • Ka një mbulesë extra të butë, për më shumë rehati;
 • Është i punuar nga mikrofribrat e avancuara Wellsleep®, ka veti të shkëlqyera termike dhe absorbim minimal të lagështisë;
 • I lehtë dhe i ajrosshëm, thahet shpejt dhe i qëndrueshëm ndaj mykut;
 • Ka përmasa 37x37cm.
Seti Warm Hug 2020 për fëmijë Seti Warm Hug 2020 për fëmijë
Specifikat Teknike
Dimenionet Blanekt: 130x190 cm; Pillow: 40x40 cm
Karakteristika të tjera Blanket: 100% polyester; Pillow: 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star