SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set Batanije & Jastëk Warm Hug Lux

Photo
Video
-13%

Këtë dimër, dhuroni setin perfekt më të dashurve tuaj apo vetes – setin Warm Hug Lux! Kombinimi i përsosur i batanijes së ngrohtë dhe me jastëkun e butë mbështetës do të sjellë ngrohtësi dhe rehati në çdo shtëpi. Seti luksoz ka dizajn 2në1 dhe një teksturë të këndshme në prekje, dhe është në dispozicion në ngjyrat e kaltër dhe rozë. Jastëku ka madhësi 40x40cm, kurse batanija është në dispozicion në madhësi 130x190cm dhe 200x200cm.

13% zbritje shtesë është aplikuar!
13% extra zbritje vlen edhe
Set Batanije & Jastëk Warm Hug Lux

Çmimi i rregullt: Nga 59,90 € Nga


Çmimi special: Nga 52,11 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Këtë dimër, dhuroni setin perfekt më të dashurve tuaj apo vetes – setin Warm Hug Lux! Kombinimi i përsosur i batanijes së ngrohtë dhe me jastëkun e butë mbështetës do të sjellë ngrohtësi dhe rehati në çdo shtëpi. Seti luksoz ka dizajn 2në1 dhe një teksturë të këndshme në prekje, dhe është në dispozicion në ngjyrat e kaltër dhe rozë. Jastëku ka madhësi 40x40cm, kurse batanija është në dispozicion në madhësi 130x190cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Një dhuratë e ngrohtë në këtë dimër të ftohtë

Në ditët e ftohtat dhe netët e gjata të dimrit, të gjithë kemi nevojë për ekstra ngrohtësi. Andaj, seti me batanije & jastëk Warm Hug Lux është dhurata e përsosur që mund t’ia bëni vetes apo më të dashurve tuaj.

Një batanije dhe jastëk luksoz do ta bëjnë sezonën e dimrit edhe më të rehatshme, me ngrohtësinë dhe butësinë që ofrojnë.

Seti Warm Hug Lux

Seti më luksoz nga Warm Hug

Seti Warm Hug Lux përmban dy produkte premium, të cilat ofrojnë një ndjesi luksoze në prekje, sepse janë punuar sipas standarteve më të larta nga eskpertët e gjumit. Që të dy produktet kanë një anë pellushi me lesh fleece dhe një anë shumë të butë me lesh faux, me një dizajn zig-zag dhe në dispozicion në dy ngjyra: e kaltër e mbyllët dhe rozë e lehtë.

  • Seti Warm Hug Lux
  • Seti Warm Hug Lux

Shijoni ngrohtësinë dhe luksin në dy mënyra

  • Mbështetuni në jastëkun më të butë dhe të rehatshëm, të mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe shijoni librin që po lexoni, një film në TV apo një sy gjumë.
  • Mbështilluni nën batanijen e butë e të ngrohtë, me një teksturë të pasur dhe relaksohuni në këndin e preferuar të shtëpisë.
Seti Warm Hug Lux

Të punuara me materiale cilësore

Batanija dhe jastëku janë punuar me materiale cilësore të cilat janë të këndshme të prekje, andaj edhe i ofrojnë ndjesi të mirë lëkurës. Jastëku ka madhësi 40x40cm, kurse batanija është në dispozicion në madhësi 130x190cm dhe 200x200cm.

Që të dy produktet mund të lahen në 30°C dhe thahen shpejt.

Seti Warm Hug Lux
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star