Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtresa Air

100 100 1
SKU: 99-1000072351
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shtresa kualitative 7 cm, me 3 zona komforti ju ofron mbështetjen me të mirë ergonomike. Shtresa është e fortë, por fleksibile për rehati maksimale. E bërë me sustat revolucionare fituese të çmimit Octaspring®, të dizajnuara për komfort maksimal. Zgjidhje e shkëlqyeshme për divanin tuaj ose sipërfaqet e tjera ku fleni. Për shkak të anës së poshtme që nuk rreshqet shtresa qëndron në vend.

Shtresa Air
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Shtresa kualitative 7 cm, me 3 zona komforti ju ofron mbështetjen me të mirë ergonomike. Shtresa është e fortë, por fleksibile për rehati maksimale. E bërë me sustat revolucionare fituese të çmimit Octaspring®, të dizajnuara për komfort maksimal. Zgjidhje e shkëlqyeshme për divanin tuaj ose sipërfaqet e tjera ku fleni. Për shkak të anës së poshtme që nuk rreshqet shtresa qëndron në vend.

Më shumë
Përshkrimi

Arrini komoditet perfekt në pak sekonda

Me shtresën Dormeo Air, divani juaj, dysheku apo sipërfaqet e tjera të parehatshme ku ju flini mund t'i shëndrroni në sipërfaqe të rehatshme dhe sigurta për gjumë. Përderisa i jep trupit tuaj mbështetje maksimale, shtresa poashtu është e mbrojtur nga from insektet, mikroorganizmat dhe aromat e pakëndshme.

I përbërë me teknologjinë inovative Octaspring®

Teknologjia Octaspring® i jep trupit tuaj mbështetjen më të mirë ergonomike dhe komfort me përshtatje tre-dimenzionale në këtë shtresë të qëndrueshme dhe mjaft fleksibile.

Gjumë i sigurtë dhe pa merak

Trajtimi special CleanEffect® siguron që shtresa Dormeo Air Topper të mbrohet nga insektet, bakteriet dhe aromat e pa këndshme, që ju mund të flini rehat dhe në ambient higjienik për ju dhe familjen tuaj. Pëlhura me sistemin AirX poashtu rrit qarkullimin e ajrit dhe freskinë përgjatë kohës që ju flini ose pushoni.

Qëndron dhe nuk rrëshqet në sipërfaqe

E përbërë me pëlhurën anti rrëshqitëse në pjesën e poshtme, shtresa Dormeo Air qëndron mirë dhe nuk rrëshqet në sipërfaqe të lëmuara pa pasur nevojë për ndihmën e shtesave elastike.

Zbuloni teknologjinë Ecocell® - gjeneratë e re e sfungjerëve me kualitet të lartë

Bërthama e shtresës Dormeo Air përbëhet nga sfungjeri Ecocell®. Sfungjeri Ecocell® është gjeneratë e re e sfungjerëve me kualitet të lartë, e dizajnuar për gjumë të shkëlqyeshëm dhe rehatshëm. Sfungjeri ka një strukturë qelizore tridimensionale & elastike, që mundëson qarkullimin efikas të ajrit dhe duke ofruar pika të shkëlqyera përshtatjeje për trupin tuaj.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Foam layers: polyurethane foam (Ecocell®); Springs layer: 100% polyurethane foam springs (Ecocell®)
Lartësia 7 cm
Linja Dormeo Harmony
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®, Susta Octaspring®
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric: 100% polyester with anti-slip dots
Programi Dormeo gjumë
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Naim

www.dormeo-ks.com

Shum efektiv
Interesant me dyshek te trash e nuk mund te rehatohet njeriu e me ket kaq te holl ta gjen rahatin e gjumit shum mirë