SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtresë Aloe Vera me 5 zona

Photo
Video
-50%

Shtresa Aloe Vera me 5 zona është një mënyrë ideale për të shtuar më shumë rehati në shtratin ku flini. Ka bërthamë prej sfungjerit Orthocell, i cili i përshtatet formave trupore dhe 5 zona të ndryshme për lehtësimin e pikave të presionit. Është e pasur me Aloe Vera për butësi, ka trajtimin CleanEffect për pastërti dhe sistemin AirX për ajrosje. Mbulesa e shtresës mund të lahet në 30°C.

Shtresë Aloe Vera me 5 zona

Çmimi i rregullt: 89,90 €


Çmimi special: 44,95 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtresa Aloe Vera me 5 zona është një mënyrë ideale për të shtuar më shumë rehati në shtratin ku flini. Ka bërthamë prej sfungjerit Orthocell, i cili i përshtatet formave trupore dhe 5 zona të ndryshme për lehtësimin e pikave të presionit. Është e pasur me Aloe Vera për butësi, ka trajtimin CleanEffect për pastërti dhe sistemin AirX për ajrosje. Mbulesa e shtresës mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Nivel tjetër i rehatisë

Shtresa Aloe Vera me 5 zona është një mënyrë e shpejtë dhe ekonomike për ta përmirësuar cilësinë e gjumit. Thjesht vendoseni sipër dyshekut dhe shijoni rehatinë dhe mbështetjen luksoze që ju ofron. Po ashtu, mund ta shtroni në divan, e madje edhe në dysheme. Sfungjeri Orthocell™ ofron mbështetje të shkëlqyer për trupin tuaj dhe trajtimi Aloe Vera në mbulesë e bën më të butë edhe më të këndshme për lëkurë.

 • Bërthama është punuar nga sfungjeri mbështetës Orthocell™, i cili i përshtatet formës së trupit dhe në këtë mënyrë zvogëlon pikat e presionit gjatë gjumit.
 • 5 zona për rehati të personalizuar për kokën & qafën, trungun, ijet, pjesën e sipërme të këmbëv dhe shputat.
 • Mbulesa është e pasur me Aloe Vera, për ndjesi më të butë dhe të lëmuar ndaj lëkurës.
 • Pjesa e sipërme e mbulesës është e punuar nga fibrat 100% të ricikluara.
 • Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.
 • E pasur me trajtim CleanEffect® për mbrojtje anti-bakteriale, anti-pluhur dhe anti-mikrobe.
 • Material AirX për ajrosje shtesë, për një ambient gjumi më të freskët.
 • Në dispozicion në madhësi standarte, duke filluar nga 70x190cm.
 • Mund të përdoret brenda dhe jashtë – për më shumë rehati kudo.
Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona

Shikoni brenda shtresës

lartësia4cm

Shtresë Aloe Vera me 5 zona

Mbaje kursorin mbiTap on   për më shumë detaje rreth produktit.

 1. 4cm sfungjer Orthocell™

  I përshtatet trupit tuaj, ofron mbështetje të shkëlqyer dhe siguron ajrosje.

 2. Trajtim Aloe Vera

  Trajtim natyral që e rigjeneron materialin dhe e bën shtresën më të butë në prekje dhe më të këndshme për të fjetur.

 3. Trajtim CleanEffect® për higjienë shtesë

  Siguron mbrojtje nga bakteret, mikrobet dhe mikroorganizmat e pluhurit, duke parandaluar irritimin ose alergjitë.

 4. Mbulesa mund të lahet

  Mbulesa mund të hiqet dhe lahet për më shumë higjienë. Pjesa e sipërme e mbulesës është e punuar nga fibrat 100% të ricikluara.

 5. Rrjetë AirX për ajrosje shtesë

  Qarkullimi i rritur i ajrit siguron veti termorregulluese, të cilat parandalojnë mbingrohjen gjatë gjumit.

 6. Sipërfaqe jo-rrëshqitëse

  Pjesa e poshtme ka sipërfaqe jo-rrëshqitëse, duke siguruar që shtresa të qëndrojë në vend.

 7. 5 zona të veçanta për rehati të plotë

  Për rehati të personalizuar për kokën & qafën, trungun, ijet, pjesën e sipërme të këmbëve dhe shputat.

5 zona për rehati të plotë dhe shtrirjen e duhur të shpinës

 • Dizajni i veçantë mundëson më shumë rehati për kokën & qafën, trungun, ijet, pjesën e sipërme të këmbëve dhe shputat.
 • TKjo zvogëlon pikat e presionit në trupit tuaj, duke ju ndihmuar ta arrini shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe në këtë mënyrë të flni më mirë.

Shtresë Aloe Vera me 5 zona

 • ZONA E KOKËS & QAFËS
 • ZONA E TRUNGUT
 • ZONA E IJEVE
 • ZONA E PJESËS SË SIPËRME TË KËMBËVE
 • ZONA E SHPUTAVE
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 1. ZONA E KOKËS & QAFËS
 2. ZONA E TRUNGUT
 3. ZONA E IJEVE
 4. ZONA E PJESËS SË SIPËRME TË KËMBËVE
 5. ZONA E SHPUTAVE

Aloe Vera për butësi natyrale

 • Sipërfaqja e shtresës është e pasur me trajtim Aloe Vera, i cili e rigjeneron materialin dhe e bën më të butë.
 • Bima Aloe Vera është e njohur për efektet e saj antibakteriale, anti-inflamatore dhe efekte të tjera të tjera, sikurse përtëritja e qelizave të lëkurës.
 • Vetitë rigjeneruese të bimës Aloe Vera do t'ju ndihmojnë të bëni gjumë cilësor çdo natë.
Shtresë Aloe Vera me 5 zona

Një sipërfaqe gjumi e shëndetshme dhe higjienike

 • Shtresë Aloe Vera me 5 zona

  Sfungjer Orthocell™

  • E ajrosshme, andaj siguron një ambient të pastër gjumi.
  • Parandalon mbingrohjen ose krijimin e lagështisë.
 • Shtresë Aloe Vera me 5 zona

  Trajtimi CleanEffect®

  • Mbrojtje anti-mikrobe
  • Mbrojtje anti-bakteriale
  • Mbrojtje anti-pluhur
 • Shtresë Aloe Vera me 5 zona

  Rrjetë AirX

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon ta mirëmbani një temperaturë më të ulët.

E përshtatshme dhe eko-miqësore

 • Pjesa e sipërme e mbulesës është e punuar 100% nga fibrat e ricikluara, pra, ju do të flini rehat në një shtresë eko-miqësore.
 • Poliesteri i ricikluar siguron që prodhimi i kësaj shtrese të ndikojë më pak në mjedis.
 • Në këtë mënyrë, ne kujdesemi për të ardhmen dhe planetin tonë të përbashkët.
Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona

Praktike dhe e përshtatshme kudo

 • Shtresë Aloe Vera me 5 zona

  Përdoreni mbi divan për të pushuar apo fjetur më rehat.

 • Shtresë Aloe Vera me 5 zona

  Merreni në kamping për një aventurë plot rehati dhe të paharruar.

 • Shtresë Aloe Vera me 5 zona

  Përdoreni si shtrojë të butë loje ose ushtrimesh për fëmijët.

 • Shtresë Aloe Vera me 5 zona

  Shtrijeni mbi dyshekun e vjetër, për më shumë rehati dhe higjienë. E përsosur për konvikte studentore.

Mbështille dhe ruaje

 • Shtresa Aloe Vera me 5 zona vjen me një çantë praktike për ta ruajtur kur nuk është në përdorim.
 • Lehtë mbështillet, vendoset në çantë, bartet dhe vendoset në një sipërfaqe tjetër.
Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona Shtresë Aloe Vera me 5 zona

PËRDORIMI DHE MONTIMI BËHEN LEHTËSISHT

Nëse e porosisni online, shtresa ju vjen në derë të shtëpisë, e mbështjellur dhe e paketuar me mbyllje vakumi. Të gjitha shtresat tona vijnë të paketura në këtë mënyrë, falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportit. Doni ta përdorni diku tjetër? Thjeshtë mbështilleni, barteni apo ruajeni diku. Bartja e kësaj shtrese është kaq e lehtë.

 • 1
  Hapi 1

  Me kujdes prejeni qesen e jashtme me gërshërë, dhe sigurohuni që të mos e preni qesen e plastikës. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Hapi 2 dhe 3

  Shtrijeni shtresën e mbyllur me vakum në divan apo dyshek. Me kujdes prejeni qesen e plastikës përgjatë skajeve dhe hiqeni me kujdes atë.

 • 4
  Hapi 4

  Lëreni 6 orë, në mënyrë që shtresa e re të hapet dhe shtrihet tërësisht.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Sfungjer poliuretani (Orthocell™)
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Trajtim antibakterial
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star