SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtresë Aloe Vera Orthocell

100 100 1
SKU: 99-1000139488
Photo
Video

Shtresa 4cm është dizajnuar për t'ju ofruar rehati edhe në sipërfaqet më të parehatshme për fjetje. Është punuar nga sfungjeri cilësor Orthocell™, i cili është i ajrosshëm dhe i ofron trupit tuaj mbështetjen e duhur. Mbulesa e shtresës është e pasur me trajtim Aloe Vera, në mënyrë që t'ju ofrojë butësi dhe ndjesi të qetë.

Shtresë Aloe Vera Orthocell
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtresa 4cm është dizajnuar për t'ju ofruar rehati edhe në sipërfaqet më të parehatshme për fjetje. Është punuar nga sfungjeri cilësor Orthocell™, i cili është i ajrosshëm dhe i ofron trupit tuaj mbështetjen e duhur. Mbulesa e shtresës është e pasur me trajtim Aloe Vera, në mënyrë që t'ju ofrojë butësi dhe ndjesi të qetë.

Më shumë
Përshkrimi

E dizajnuar për gjumë të rehatshëm

Kjo shtresë është sinomim i rehatisë. Sfungjeri Orthocell do t'i sigurojë mbështetje dhe rehati shpinës suaj, kurse mbluesa me trajtim Aloe Vera, do t'i ofrojë lëkurës butësi dhe ndjesi qetësuese. Kujdesuni për gjumin tuaj dhe të familjarëve. Nëse keni fëmijë që banojnë në konvikte apo prindër në shtëpi të pleqve, përmes kësaj shtrese, mundësojani të flenë rehat kudo që janë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper
 • Materiali i mbulesës është i pasur me Aloe Vera për butësi dhe ndjesi të qetësisë
 • Bërthama përbëhet nga sfungjeri Orthocell™, i cili ju ofron mbështetjen e duhur dhe zvogëlon pikat e presionit gjatë gjumit
 • 3 zona për rehatie për kokë & qafë, ije dhe këmbë
 • Mundëson qarkullimin e ajrit, për t'ju siguruar ambient gjumi të pastër dhe të thatë
 • Sistemi AirX në pjesët anësore, për ambient të pastër dhe të freskët
 • Trajtimi CleanEffect® - kundër baktereve, pluhurit dhe mikrobeve
 • Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet
 • Hipoalergjenik
 • I gjithanshëm - ju ofron rehati shtesë gjatë gjumit

Shiko brenda shtresës

lartësia4cm

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper

Mbaje kursorin mbi   për të lexuar më shumë detaje rreth shtresës.

 1. Mbulesë e pasur me trajtim Aloe Vera: efekt qetësues për lëkurën

 2. Dizajn modern dhe elegant

 3. Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet

 4. Sfungjer Orthocell™ për mbështetje të përsosur, nuk i transmeton lëvizjet

 5. Sipërfaqe e përshtatshme, nuk rrëshqet

 6. Mbulesë e brendshme për mbrojtjen e sfungjerit

 7. Sfungjer me formë të veçantë, për ta rritur qarkullimin e ajrit

 8. 3 zona rehatie

Tri zona rehatie për trupin tuaj

 • Zona e kokës & qafës dhe zona e këmbëve - kanë spirale në formë piramide, në të cilat majat janë më të ngushta dhe më afër. Kjo formë ju ofron rehati dhe ndjesinë e masazhit për kokën, qafën dhe këmbët
 • Zona e ijeve - ju ofron butësi, mbështetje dhe rehati aty ku ju duhet më së shumti.

Kjo formë e veçantë po ashtu e mundëson qarkullimin e ajrit në shtresë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper
 • ZONA E KOKËS DHE E QAFËS
 • ZONA E IJEVE
 • ZONA E KËMBËVE

 

Materialet dhe trajtimet

Materiali i mbulesës është i pasur me trajtim Aloe Vera, për t'ju ofruar butësi dhe ndjesi qetësuese për lëkurën.

Materiali i shtresës është i pasur me trajtimin CleanEffect®. Prandaj, kjo shtresë ka veti anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Shtresa do të qëndrojë e freskët, e pastër dhe pa aromë të këqija.

Pjesët anësore përmbajnë sistemin AirX - material i ajrosshëm, që mundëson qarkullimin e ajrit në shtresë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper

Kudo vete, rehatinë me vete

Kjo shtresë është praktike dhe mund ta merrni me vete pothuajse kudo që shkoni, dhe mund ta përdorni në raste të ndryshme. Merre rehatinë me vete.

 • Sofa

  Divan

 • Uncomfortable bed

  Dyshek të vjetër

 • Weekend house

  Shtëpizë

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festivale

 • Student dorm

  Konvikte

 • Small apartment

  Banesa të vogla

Vendoset lehtë dhe shpejt

Shtresën ua sjellim deri në shtëpi, të mbështjellur me qese dhe mbyllje vakumi. Të gjitha shtresat tona janë të paketuara në këtë mënyrë, për t'i mbrojtur gjatë transportit. Doni ta zhvendosni apo ta palosni shtresën? Thjesht, rrotullojeni dhe merreni me vete, apo vendoseni në dollap. Është  kaq e lehtë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Me kujdes prejeni qesen e jashtme. Përdorni gërshërë, jo thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Shtrijeni shtresën në divan apo dyshek. Me kujdes prejeni qesen plastike përgjatë skajeve dhe largojeni nga shtresa.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni në divan/dyshek për 6 orë, derisa të shtrihet plotësisht.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Sfungjer poliuretani (Orthocell™)
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Top fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Luljete

www.dormeo-ks.com

Luljete
Perfekt