SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

Photo
Video
-50%

Përjetoni një gjumë çlodhës, falë kombinimit perfekt: shtresë dhe jastëk anatomik Nature’s, të pasuruar me Aloe Vera! Shtresa e jastëku kanë bërthamë Orthocell™ me një sipërfaqe piramidale, për të ofruar mbështetje të personalizuar dhe ajrosje. Produktet janë të pasura po ashtu me trajtim CleanEffect®, për higjienë maksimale. Jastëku ka madhësi 30x5cm, kurse shtresa është në dispozicion në madhësitë standarte, duke filluar nga 70x90cm.

Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

Çmimi i rregullt: 249,90 €


Çmimi special: 124,95 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Përjetoni një gjumë çlodhës, falë kombinimit perfekt: shtresë dhe jastëk anatomik Nature’s, të pasuruar me Aloe Vera! Shtresa e jastëku kanë bërthamë Orthocell™ me një sipërfaqe piramidale, për të ofruar mbështetje të personalizuar dhe ajrosje. Produktet janë të pasura po ashtu me trajtim CleanEffect®, për higjienë maksimale. Jastëku ka madhësi 30x5cm, kurse shtresa është në dispozicion në madhësitë standarte, duke filluar nga 70x90cm.

Më shumë
Përshkrimi

Përmirësoni sipërfaqen e gjumit

Një shtresë kombinuar me një jastëk, është një mënyrë e lehtë, e shpejtë, ekonomike dhe efikase për ta përmirësuar sipërfaqen ku flini. Nëse flini në një dyshek të vjetër a të parehatshëm ose në divan, shtresa Nature’s Aloe Vera 5cm do t’ju ofrojë ekstra mbëshetje dhe rehati. Po ashtu mund ta përdorni edhe në raste tjera. Kurse jastëku anatomik i të njejtës linjë, me dimensione 30x50cm, është dizajnuar për të ofruar mbështetje maksimale për ata që flenë në shpinë ose në krah.

Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

Shiko brenda shtresës

lartësi5cm

Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. Rrjetë AirX për më shumë ajrosje

  Kontribuon në mirëmbajtjen e një temperature më të ulët (shmangë nxehtësinë e tepërt), në mënyrë që të keni një ambient gjumi të thatë e të freskët.

 2. 5cm sfungjer Orthocell™

  Ky sfungjer i përshtatet formave të trupit tuaj, dhe në të njejtën kohë siguron qarkullim të mjaftueshëm të ajrit, për të siguruar një ambient gjumi më higjienik.

 3. Mbulesë prej materialeve të ricikluara

  Mbulesa e cila mund të hiqet dhe të lahet në 40 gradë Celcius, është e punaur 100% prej materialeve të ricikluara.

 4. Sipërfaqe e poshtme anti-rrëshqitëse

  Siguron që shtresa të mos rrëshqasë, por qëndrojë stabile në vend.

 5. Trajtimi CleanEffect®

  Ky trajtim në mbulesë, ofron mbrojtje nga bakteret, mikrobet dhe mikrogrimcat e pluhurit, duke parandaluar irritimin dhe alergjitë.

 6. Trajtim Aloe Vera

  Ky trajtim e bën shtresën më të këndshme në prekje, duke ofruar një ndjesi qetësuese për gjumë më të mirë.

 7. Dizajn modern

  Dizajni i ri dhe modern frymëzuar nga forma e gjethes së bimës Aloe Vera është kompozuar në disa ngjyra dhe teknika të thurjes, të cilat duken në sipërfaqe.

 8. Skajet e sipërme kanë shirit të gjelbër

  Të cilët i japin shtresës një finiturë elegante.

Një sipërfaqe gjumi e shëndetshme dhe higjienike

 • Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

  Sfungjer Orthocell™

  • E ajrosshme, për një ambient gjumi më të shëndetshëm
  • Parandalon mbingrohjen apo krijimin e lagështisë
 • Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

  Trajtimi CleanEffect®

  • Anti-mikrobe
  • Anti-bakteriale
  • Anti-pluhur
 • Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

  Rrjetë AirX

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon në mbajtjen një niveli më të ulët të temperaturës

Një jastëk i pastër dhe i freskët

Ne e vendosim fytyrën çdo natë në jastëk, andaj është shumë e rëndësishme që jastëku të jetë i pastër dhe i freskët. Ky jastëk i pasuruar me CleanEffect®, do të sigurojë mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Po ashtu, është i pasuruar me aloe vera, për një ndjesi qetësuese.

Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. Rrjetë AirX

  Pjesët anësore të jastëkut janë të mbuluara me rrjetë Air X, për më shumë ajrosje.

 2. Trajtim me Aloe Vera

  Mbështjellësi i jastëkut është i pasuruar me Aloe Vera, për një ndjesi qetësuese dhe të këndshme në prekje.

 3. Jastëk eko-miqësor

  Mbështjellësi është punuar 100% prej fibrave të ricikluara, sepse ne mendojmë për natyrën dhe inspirohemi nga ajo.

 4. Trajtim CleanEffect®

  Mbështjellësi i jastëkut po ashtu është i pasuruar me CleanEffect®, do të sigurojë mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur.

 5. Sfungjer Orthocell™

  Zemra e jastëkut përbëhet nga një shtresë e gjelbër Orthocell™, e cila i përshtatet formës së kokës, qafës dhe supeve. Në të njejtën kohë, mundëson qarkullim të shkëlqyer të ajrit, për sa më shumë higjienë.

 6. Sfungjer Memory

  Shtresa e dytë e jastëkut është sfungjer memory, me një sipërfaqe piramidale, e cila shton ajrosjen dhe ofron ndjesinë e një masazhi të këndshëm për kokën tuaj.

Praktike dhe e gjithanshme

Kjo shtresë është e lehtë: vetëm paloseni për ta ruajtur apo bartur më lehtësisht. Shtresa Nature’s Aloe Vera është një produkt me vlerë, sepse mund ta përdorni në ambiente të brendshme si dhe të jashtme.

 • Divan

  Divan

 • Banesa të vogla

  Banesa të vogla

 • Shtëpiza

  Shtëpiza

 • Kamping

  Kamping

 • Karavan

  Karavan

 • Festivale

  Festivale

 • Konvikte

  Konvikte

 • Lojë / ushtrime

  Lojë / ushtrime

EKO-miqësore, frymëzuar nga natyra

 • Mbulesa e shtresës është punuar me 100% nga fibra poliesteri të ricikluara, andaj kjo shtresë është eko-miqësore.
 • Poliesteri i ricikluar siguron që prodhimi i kësaj shtrese të ketë ndikim më të vogël në mjedis. Pra, nuk nevojitet naftë e re për prodhim, dhe kështu zvogëlon gjurmën e karbonit.
 • Topper comes in a re-usable non-woven bag.
 • Në këtë mënyrë, ne kujdesemi për planetin dhe të ardhmen tonë.
Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

Kudo vete, rehatinë me vete

 • Nëse po shkoni diku për ca ditë, ju s’mund ta merrni dyshekun me vete, ama shtresën po!
 • Është e lehtë për t’u bartur, thjesht paloseni dhe merreni me vete. Kështu, mund ta shijoni rehatinë dhe ndjesinë relaksuese kudo që jeni.
Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk anatomik

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Shtresa juaj e re do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, e ngjeshur dhe e vakumuar, e mbështjellë në shtresa plastike. Të gjitha shtresat tona janë të ngjeshura dhe të vakumuara, falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjës që përdorim gjatë transportit.

 • 1
  Hapi 1

  Preni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos preni qesen plastike në brendësi të shtresës. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Hapi 2 dhe 3

  Hapni shtresën e rrotulluar të vakumuar për ta vendosur atë mbi shtratin tuaj. Me kujdes ia preni pjesën plastike në qoshe dhe e hiqni atë.

 • 4
  Hapi 4

  Lini 6 orë shtresën të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Shtresa dhe jastëku anatomik Nature's e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin këtu

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star