Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Shtresë Me 7 Zona Renew Eucalyptus 6cm

Photo
Video

Shtresë me 7 zona që siguron mbështetje të përsosur për trupin. Shtresa memory përshtatet krejtësisht me formën, peshën dhe temperaturën e trupit tuaj. 6 cm mbështetje individuale ju sigurojnë gjumë të qetë kudo: në divanin, në shtratin apo në dyshemenë tuaj. Mbështjellësi lahet. Hipoalergjenike. Ana e poshtme jo-rrëshqitëse siguron që shtresa juaj gjithmonë të qëndroj në vend. Paloset lehtë.

Shtresë Me 7 Zona Renew Eucalyptus 6cm
Nga 99,90 € Nga
Çmimi me këste: 6 x 16.66
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresë me 7 zona që siguron mbështetje të përsosur për trupin. Shtresa memory përshtatet krejtësisht me formën, peshën dhe temperaturën e trupit tuaj. 6 cm mbështetje individuale ju sigurojnë gjumë të qetë kudo: në divanin, në shtratin apo në dyshemenë tuaj. Mbështjellësi lahet. Hipoalergjenike. Ana e poshtme jo-rrëshqitëse siguron që shtresa juaj gjithmonë të qëndroj në vend. Paloset lehtë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shëndrrim i menjëhershëm i çdo shtrati

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew është zgjedhja perfekte përshtatet me trupin tuaj dhe ofron termo rregullim natyral.  Ju do të shëndrroni dyshekun apo divanin tuaj në një shtrat të rehatshëm me sfungjer të trashë moremorues. Po ashtu, kjo shtresë është e lehtë dhe përshtatet mirë në çdo sipërfaqe. 

 • Dyshek të vjetër
 • Në shtëpinë tuaj të vikendit, që ta shendrroni krevatin tuaj
 • Në dyshekët e parehatshëm në dhomën tuaj të mysafirëve

Shtresa përshtatet krejtësisht me formën, peshën dhe ngrohtësinë e trupit tuaj.

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew i jep rehati të përsosur qafës,  shpindës dhe kokës, duke ju mundësuar një gjumë të shëndetshëm dhe më të natyrshëm. Shtresa është bërë nga sfungjeri memorues që ndihmon në shpërndarjen e peshës së trupit në mënyrë të barabartë dhe në këtë mënyrë ul tensionin në shpatulla dhe ijet. 

Shtresa mundëson shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut. Prandaj, ajo është e rekomanduar vecanërisht për njerëzit me probleme të shpinës .

7 zona konforit 

Zona e kokës dhe qafës e mesit dhe e këmbëve është e dizajnuara për të ju afru rehati të vazhdueshme dhe rritjen e frymëmarjes përmes kanaleve të ajrit; Supet dhe zonat pjesa e poshtme e këmbëve janë të dizajnuara për të zvogëluar rotullimet e pa këndshme gjatë gjith natës.

Shtresa Dormeo me 7 zona Renew 6 cm do t'ju japë një ndjesi më të butë dhe në të njëjtën kohë të sigurojë mbështetjen tuaj maksimale duke shpërndarë peshën e trupit në mënyrë të barabartë, duke siguruar një gjumë më të rehatshëm gjatë natës. Ofron një mbështetje të lehtë për kokën dhe këmbët, si dhe mbështetjen e mesme për shpatullat dhe kofshët. Përveç kësaj, ajo ka mbështetje më të madhe për pjesën e poshtme të kraharorit dhe ijet

Zona profilizuese me ndjesi të butë

Për shkak të sipërfaqes së saj të profilizuar ajo ju jep ndjesinë e butë të masazhit gjatë gjumit dhe rrit qarkullimin e ajrit në shtresën tuaj, duke reduktuar kështu ngrohjen dhe lagështinë. 

Për ta kompletuar ndjesin dhe gjumë të sigurtë shtresa vjen me një jastëk dhuratë. Bërthama e jastëkut është bërë nga sfungjeri memorues. Formë ergonomike dhe mbulesa me material Tencel termo-rregullues natyror që do të ju siguron një rehati maksimale dhe pozicionin të rehatshëm të qafës dhe kokës gjatë gjumit.

Një kombinim i shkëlqyer i sfungjerit memorues dhe tencelit 

Pëlhura e dyfishtë që mbulon shtresën dhe jastekun është e përbërë nga Tencel® përshtatet me trupin tuaj dhe ofron termo rregullim natyral. Ëështë e butë si mëndafshi, e fortë si poliestër, e ftohtë si liri, e ngrohtë si lesh dhe absorbues si pambuku. Ai siguron që duvet juaj është jashtëzakonisht i butë dhe ka kapacitete të shkëlqyera thithëse për tharje të zgjeruara dhe frymëmarrje, duke e bërë atë të freskët dhe të thatë për të mbuluar veten për gjumë të relaksuar të mirë të natës.

Specifikat Teknike
Baza sfungjer politeranë viskoelastik(sfungjer Memorues)
Lartësia 6 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Memory foam
Mbështjellësi Top fabric: 70% lyocell (Tencel®), 30% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po
Zonat e bërthamës 7

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

4,95

36 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rexhep

www.dormeo-ks.com

15/09/2018

Produkt fenomenal
Shtres e rehatshme,gjumi me i mire, iavlen ta ket cdokush..
Shume i knaqur me produktin.
Ju faleminderit

Haris

www.dormeo.com.hr

21/04/2018

nadmadrac
Odličan je.

NERIJUS

www.dormeo.lt

13/12/2017

Dormeo topper
Nje gje me te vertet e mire. Si e kam ble, kualiteti I gjumit me eshte permirsu.

JOLANTA

www.topshop.lt

13/12/2017

Shtresa eshte
Perfekt

Pirkėja

www.topshop.lt

07/12/2017

E dua shume
Eshte nje shtrese shume e fresket. Ndihemi sikur jeni duke fjetur ne re :)

Aneta

www.dormeo.pl

28/11/2017

E REKOMANDOJ
Dyshek funksional, kam flejt per 1 muj ne te edhe me te vertet nuk po ndjej me dhimbje te shpines, plus po doket shume mire.

Rasa

www.dormeo.lt

11/11/2017

4
E kam ble nje dyshek para nje jave, por askush nuk me ka ofru jorgan si dhurate :(

Aneta

www.dormeo.pl

06/11/2017

E REKOMANDOJ
Shume I rehatshem, me dukje te jashtzakonshme.

Henia

www.dormeo.pl

25/10/2017

Shtresa 7-zona Eucalyptus
Dyshek fantastik, shtrihesh ne te edhe flen si ne re, nice, shume ngrohte, rehat. E rekomandoj te cdonjeri qe deshiron ma te miren per vete - keshtu qe mos prit, bleje edhe kenaqu me te.

Polárka

www.dormeo.cz

27/09/2017

Bleje menjehere
Dyshek per mrekulli, edhe dhuratat jane te shkelqyeshme!

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4