SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtresë Roll Up Green Tea

Photo
Video

Shtresë 5cm Roll Up Green siguron një shtroje të rehatshme në çdo sipërfaqe gjumi. E përshtatshme për njerëzit që vuajnë nga alergjitë ose astma. Paloset dhe bartet lehtë, e mbështjellur në qese speciale. Përdoreni kudo – në tendë, karavan, dyshek të vjetër, divan, shtëpiza pushimi apo kudo që ju duhet një sipërfaqe e rehatshme për të fjetur apo pushuar.

Shtresë Roll Up Green Tea
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtresë 5cm Roll Up Green siguron një shtroje të rehatshme në çdo sipërfaqe gjumi. E përshtatshme për njerëzit që vuajnë nga alergjitë ose astma. Paloset dhe bartet lehtë, e mbështjellur në qese speciale. Përdoreni kudo – në tendë, karavan, dyshek të vjetër, divan, shtëpiza pushimi apo kudo që ju duhet një sipërfaqe e rehatshme për të fjetur apo pushuar.

Më shumë
Përshkrimi

Doni të flini rehat? Përdoreni një shtresë!

DE pse të flini në një divan të parehatshëm çdo natë, kur mund ta shndërroni atë në një sipërfaqe të rehatshme gjumi? Thjesht përdoreni shtresën tonë Green Tea dhe shijoni gjumë më të rehatshëm. Po ashtu, mund ta përdorni edhe për mysafirë, për t’ua ofruar rehatinë & ngrohtësinë e shtëpisë. E përshtatshme edhe për shtëpiza pushimi ose kur udhëtoni dhe keni nevojë ta merrni me vete rehatinë e shtratit tuaj!

 • Bërthama e shtresës: 4cm sfungjer cilësor Ecocell®, i cili ofron rehati të shkëlqyer (plus 1cm mbushje shtesë).
 • Falë sfungjerit Ecocell®, shtresa e ruan formën me kalimin e kohës, për t’ju ofruar rehatinë që ju duhet.
 • Përshtatje e shkëlqyer për shtyllën kurrizore.
 • E përshatshme për njerëzit që vuajnë nga alergjitë ose astma.
 • Trajtimi CleanEffect® në mbulesë siguron mbrojtje nga bakteret, mikrobet dhe grimcat e pluhurit.
 • Trajtimi me ekstrakt të çajit të gjelbërt në mbulesë, ju ndihmon të qetësoheni dhe relaksoheni pas një ditë të lodhur dhe stresuese.
 • Veshja anti-rrëshqitëse siguron që shtresa të qëndrojë sigurt në çdo sipërfaqe.
 • Bartet lehtë, ngase vjen e paketuar në qesen e dizajnuar posaçërisht për të.
 • Mbështillet dhe ruhet lehtë, falë rripave me mbyllje Velcro.
 • Përdoreni kudo: në shtëpi (divan, dyshek të vjetër), në shtëpiza pushimi, konvikte, kamping dhe jo vetëm.
 • Paketimi: E sjellim të paketuar me mbyllje vakumi në një kuti kompakte, deri në shtëpinë tuaj.

Shikoni brenda shtresës

Lartësi5cm

Shtresë Roll Up Green Tea

Mbaje kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. 16 cm Ecocell® foam core

  4 cm sfungjer Ecocell®

  Lehtëson peshën në nyje dhe pikat e presionit. Siguron rehati, përshtatje dhe ajrosje.

 2. Cover with CleanEffect® protection

  Ekstrakt të çajit të gjelbër në mbulesë

  Mbulesa e shtresës është e pasur me mikrokapsula me ekstrakt të çajit të gjelbër.

 3. AirX System fabric for breathability

  Trajtim CleanEffect® në mbulesë

  Siguron që shtresa të qëndrojë e pastër, e freskët, pa aroma të pakëndshme.

 4. Cover with zipper

  Anti-rrëshqitëse

  Pjesa e poshtme ka veshje anti-rrëshqitëse, andaj shtresa qëndron pa rrëshqitur në sipërfaqen ku e shtroni.

Trajtime speciale në mbulesë, për higjienë dhe gjumë të qetë

Aroma e çajit të gjelbër mund të ketë një efekt stimulus por edhe relaksues në të njejtën kohë. Mbulesa e shtresës përmban brenda mikrokapsula me ekstrakt të çajit të gjelbër. Pas kontaktit me lëkurën tuaj, disa nga mikrokapsulat lirojnë aromën natyrale e të lezetshme të çajit të gjelbër. Çaji i gjelbër ka një aromë të këndshme, e cila do t’ju ndihmojë të qetësoheni pas një dite të lodhshme, ta lironi stresin dhe të relaksoheni. Tash mund t’i shijoni dobitë e aromaterapisë me çaj jeshil nga rehatia e shtëpisë suaj.

Për mbrojtje shtesë, ne kemi shtuar trajtimin CleanEffect®, i cili siguron mbrojtje nga bakteret, mikrobet dhe grimcat e pluhurit. Andaj, kjo shtresë ju siguron një sipërfaqe të pastër dhe të freskët për të fjetur.

Pjesa e poshtme e shtresës ka veshje anti-rrëshqitëse, e cila siguron që shtresa të qëndrojë pa rrëshqitur në sipërfaqen ku e shtroni.

Kjo shtresë cilësore ju siguron rehati në plot raste:

 • Për gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm
 • Shtrat shtesë, për t’i akomoduar mysafirët
 • Si shtrojë loje në dysheme, për fëmijët
 • Për aktivitete argëtuese & çlodhëse në natyrë
 • Për udhëtime
 • Për sport – për shembull yoga ose pilates
 • Shtresë Roll Up Green Tea

  Një ekstra shtresë rehatie për dyshekun tuaj

 • Shtresë Roll Up Green Tea

  Për udhëtime – një shtrojë e butë pas një ecjeje malore

 • Shtresë Roll Up Green Tea

  Shtoni më shumë rehati në tendën tuaj kur shkoni për kamping.

Përdorimi dhe montimi bëhen lehtësisht

Nëse e porosisni online, shtresa ju vjen në derë të shtëpisë, e mbështjellur dhe e paketuar me mbyllje vakumi. Të gjitha shtresat tona vijnë të paketura në këtë mënyrë, falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportit. Doni ta përdorni diku tjetër? Thjeshtë mbështilleni, barteni apo ruajeni diku. Bartja e kësaj shtrese është kaq e lehtë.

 • 1
  Hapi 1

  Me kujdes prejeni qesen e jashtme me gërshërë, dhe sigurohuni që të mos e preni qesen e plastikës. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Hapi 2 dhe 3

  Shtrijeni shtresën e mbyllur me vakum në divan apo dyshek. Me kujdes prejeni qesen e plastikës përgjatë skajeve dhe hiqeni me kujdes atë.

 • 4
  Hapi 4

  Lëreni 6 orë, në mënyrë që shtresa e re të hapet dhe shtrihet tërësisht.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Sfungjer poliuretani (Ecocell® foam
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Mbështjellësi Top Fabric: 61% polyester, 39% polypropylene, green tea treatment; Lamination layer: Non-woven fabric: 80% polyester, 20% polypropylene; Bottom fabric: 65 % polyester and 35 % polypropylene with anti-slip coating; Lamination layer: Non-woven fabric: 80% p
Programi Dormeo gjumë
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star