SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtresë Roll Up me 3 zona

Photo
Video
RISI

Nëse flini në një dyshek të vjetër apo divan të parehatshëm, përmirësoni sipërfaqen e gjumit shpejt dhe lehtë me këtë shtresë! E punuar me 5cm sfungjer Ecocell®, ka 3 zona komforti për të siguruar mbështetjen adekuate për supe, ije dhe këmbë. Mbulesa e kësaj shtrese është e pasuruar me aromën natyrale dhe qetësuese të çajit të gjelbër. Po ashtu, është trajtuar edhe me CleanEffect®, për mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe kundër aromave të pakëndshme.

Festojmë 20 vite rehati me Dormeo!
Shtresë Roll Up me 3 zona
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Nëse flini në një dyshek të vjetër apo divan të parehatshëm, përmirësoni sipërfaqen e gjumit shpejt dhe lehtë me këtë shtresë! E punuar me 5cm sfungjer Ecocell®, ka 3 zona komforti për të siguruar mbështetjen adekuate për supe, ije dhe këmbë. Mbulesa e kësaj shtrese është e pasuruar me aromën natyrale dhe qetësuese të çajit të gjelbër. Po ashtu, është trajtuar edhe me CleanEffect®, për mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe kundër aromave të pakëndshme.

Më shumë
Përshkrimi

Pse është e rëndësishme një shtresë për gjumë?

Një shtresë Dormeo do ta shndërrojë sipërfaqen e gjumit në një vend më të rehatshëm dhe mbështetës, qoftë nëse flini në dyshek të vjetër, divan apo edhe dysheme! Po ashtu, një shtresë është mënyrë më ekonomike dhe e shpejt për ta shtuar rehati në vendin ku flini. Dhe jo vetëm në shtëpi, por ju mund ta bartni lehtësisht edhe kur shkoni në udhëtime apo në kamping – kudo vete, rehatinë me vete!

Sfungjer Ecocell® dhe 3 zona rehatie

Kjo shtresë ju ofron një nivel tjetër rehatie dhe mbështetje, falë 5cm sfungjer Ecocell®. Ky sfungjer i mrekullueshëm ka një strukturë qelizore të hapur dhe elastike, e cila i përshtatet formave të trupit tuaj. Në këtë mënyrë, siguron mbështetjen dhe rehatinë që i duhet shpinës suaj. Sipërfaqja unike e shtresës ju ofron ndjesinë e një masazhi të këndshëm gjatë gjumit, kurse 3 zonat e ndara ofrojnë nivele të ndryshme të mbështetjes për pjesët e trupit.

Trajtim me çaj të gjelbër, për relaks natyral

Tash mund t’i shijoni edhe në këtë shtresë, benefitet qetësuese të çajit të gjelbër! Mbulesa e shtresës është e pasuruar me ekstrakt të çajit të gjelbër, dhe gradualisht liron aromën e këndshme e qetësuese, duke krijuar një atmosferë relaksuese për gjumë.

Trajtim CleanEffect® për freski që zgjatë

Shtresa është e pasuruar edhe me tretmanin CleanEffect®, i cili siguron mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Pra, e mban shtresën të freskët dhe pa aroma të pakëndshme. Një shtresë higjienike, është e përshtatshme për të gjithë, sidomos ata që vuajnë nga alergjitë apo kanë lëkurë të ndjeshme.

Praktike dhe e gjithanshme

Kjo shtresë do të jetë një aksesor i çmuar në shtëpinë tuaj, sepse mund ta përdorni në raste të ndryshme. Po ashtu, nëse ju duhet ta merrni diku, thjesht mbështilleni dhe mund ta bartni lehtësisht.

  • Shtoni sipër dyshekut tuaj, për rehati shtesë
  • Ideale për divan, për rastet kur keni mysafirë
  • Për konvikte studentore, meqë dyshekët aty mund të jenë më të vjetër

Shënim: Mbështjellësi i kësaj shtrese nuk mund të hiqet dhe të lahet, andaj për arsye higjienike nuk rekomandohet për përdorim në natyrë. Por nëse e përdorni jashtë, sigurohuni që ta mbështjellni me ndonjë mbulesë shtesë, të cilën mund ta lani pastaj.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star