Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Set Siena për një person

Photo
Video
Seti Dormeo Siena përfshin 1 jastekë dhe 1 jorganë të butë dyshtresor, të lehtë e vetëajrosës. Seti përfshinë dy jastakë dhe një jorgan dyshtresor . Jastëku ofron mbështetje anatomike për kokën tuaj, ndërsa jorgani siguron qarkullimin e ajrit.
Set Siena për një person
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Seti Dormeo Siena përfshin 1 jastekë dhe 1 jorganë të butë dyshtresor, të lehtë e vetëajrosës. Seti përfshinë dy jastakë dhe një jorgan dyshtresor . Jastëku ofron mbështetje anatomike për kokën tuaj, ndërsa jorgani siguron qarkullimin e ajrit.
Më shumë
Detajet e Produktit

Jastëk dhe Jorgan për përkëdhelje ditore të butë dhe pa alergji

Dormeo jastëku Siena është i butë, ajrosës e ortopedik që ju ledhaton ju me freskinë dhe komforin e tij magjepsës. Është i mbushur me fibra Wellsleep® të cilët janë jashtëzakonisht të freskët dhe të qëndrueshëm.

Përkrah kokën tuaj gjatë gjumit si duke ruajtur formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jasteku nuk ka nevojë për rregullim.

Jorgan dy-shtresor i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Jorgani dyshtresor vetajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komforit e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë i mbushur me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

  • Është i butë,
  • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
  • Ka nxehtësi kofmore,
  • Nuk shkakton alergji!
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star