Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Siena

Photo
Video

Jastëku klasik Siena është i butë, i kendshëm dhe zgjidhja e duhur për të gjithë që kanë nevoj për mbeshtetje ortopedike. Jastëku është bërë nga mikrofibra të posaçme të ajrosshme të cilat kanë absorbim minimal të lagështisë dhe e bejnë atë të jetë natyrshëm rezistent ndaj njollave. Ideal për të gjitha pozitat e gjumit. Lahet në 60 ℃. Madhësitë e jastëkut janë 70x80 cm dhe 50x70.

Jastëk Klasik Siena
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Siena është i butë, i kendshëm dhe zgjidhja e duhur për të gjithë që kanë nevoj për mbeshtetje ortopedike. Jastëku është bërë nga mikrofibra të posaçme të ajrosshme të cilat kanë absorbim minimal të lagështisë dhe e bejnë atë të jetë natyrshëm rezistent ndaj njollave. Ideal për të gjitha pozitat e gjumit. Lahet në 60 ℃. Madhësitë e jastëkut janë 70x80 cm dhe 50x70.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përkrah kokën tuaj gjatë gjumit si duke ruajtur formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jasteku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekt për ata që janë alergjikë ndaj bakterieve

Jasteku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60 C dhe pra higjiena është e garantuar.

Informata shtese
  • të gjitha sezonat
  • tërë familjen
  • çdonjërin që dëshiron jastek të mbushur me pupla pate
  • ata që djersijnë pasi që jasteku ka veti të shkëlqyera freskuese
  • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
  • të gjitha pozicionet e fjetje
Specifikat Teknike
Baza Wellsleep® e Avancuar
Dimenionet 50x70
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester (softdream micro fibres)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star