SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Sirtar Kenguru Plus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Sirtari i gjerë Kenguru Plus është një zgjedhje e përkryer për të gjithë ata që dëshirojnë të ruajnë rrobat e brendshme dhe çorapët e tyre në një vend në mënyrë më të organizuar, por ata, megjithatë, gjithnjë kanë pakë hapësirë për ta realizuar këtë.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Sirtar Kenguru Plus

Çmimi i rregullt: 449,90 €


Çmimi special: 89,98 €

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Shkruani e-mail adresën tuaj dhe ne do t'ju njoftojmë kur të sjellim sasi nga ky produkt.

*Fusha të detyrueshme

 • Shkruani e-mail adresën

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Sirtari i gjerë Kenguru Plus është një zgjedhje e përkryer për të gjithë ata që dëshirojnë të ruajnë rrobat e brendshme dhe çorapët e tyre në një vend në mënyrë më të organizuar, por ata, megjithatë, gjithnjë kanë pakë hapësirë për ta realizuar këtë.

Më shumë
Përshkrimi

Thuaj lamtumirë problemeve me hapësirë

A dëshironi që orenditë e dhomës suaj të gjumit të kenë sirtarë funksional që njëkohësisht janë edhe estetik? Nëse përgjigjja juaj është po. Pra kabineti Kenguru Plus me 3 sirtarët e tij dhe 2 ndarje (dollapë) ju mundëson të keni 6 vende shtesë për të organizuar rrobat tuaja, mbulesat e shtratit, peshqirët dhe gjëra tjera të imëta, pra sigurisht që është një zgjedhje e përkryer për ju.

Kabineti Kenguru Plus mund të kombinohet me orenditë tjera nga Doremo për të krijuar një garniturë elegante të orendive.

Pse duhet zgjedhur dollapin Kenguru Plus?

 • Pasi që është një zgjedhje e përkryer për ruajtjen e rrobave të brendshme, çorapeve, kravatave, stolive, shalleve ose gjërave tjera të imta.
 • Pasi që ky dollap ju mundëson që ju të organizoni gjërat tuaja në mënyrë transparente
 • Sepse ka 3 sirtarë dhe 2 dollapë që mundësojnë organizim më të mirë
 • Pasi që është punuar nga dërrasa të trasha që i japin dollapit stabilitet më ta madh
 • Sepse përshtatet mirë me orenditë tjera nga Dormeo
 • Pasi që nuk është i kushtueshëm
 • Pasi që jo vetëm se është tepër funksional por gjithashtu është një aksesor dekorativ për dhomën tuaj.
Informata shtesë

Sirtari është i përshtatshëm për:

 • Të mobiluar dhomën e gjumit, dhomën e ditës, korridorin ose konservatorin
 • Të gjithë ata që dëshirojnë orendi funksionale por edhe elegante,
 • Të gjithë ata që kanë problem me hapësirën e mjaftueshme dhe do të përfitojnë nga çdo sirtar shtesë,
 • Dhomën e fëmijëve kështu që fëmijët mund ti ruajnë aty lodrat e tyre,
 • Të gjithë ata që dëshirojnë orendi funksionale të kualitetit të lartë për një çmim mahnitës.
Specifikat Teknike
Add Info Lartesia: 77.1cm
Gjeresia: 150cm
Thellesia: 60cm
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star