Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Sirtar Krevati Ray

Photo
Video
-80%

Një Sirtar praktik dhe modern për shtrat që shkon me kornizën e shtratit Mammouth (shtrat i lartë pa kornizë të poshtme), të cilin mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Sirtar Krevati Ray

Nga Çmimi i regullt: 159,90 € Nga


Çmimi Special: 31,98 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Një Sirtar praktik dhe modern për shtrat që shkon me kornizën e shtratit Mammouth (shtrat i lartë pa kornizë të poshtme), të cilin mund ta gjeni në 4 ngjyra të ndryshme.

Më shumë
Përshkrimi

Dobishmëria dhe Prakticiteti

Përdoreni hapësirën e pashfrytëzueshme nën shtrat me këtë sirtar praktik i cili do mundësoj të keni më shumë hapësirë të lirë nëpër ormanët tuaj. Sirtar shtrati Ray i punuar nga gama e Dormeo-s është krijuar nga dëshira për të maksimizuar dobishmërinë dhe prakticitetin e orendive tuaja:

 • Sirtarët e shtratit i përshtaten cilësdo kornizë të shtratit Mammoth
 • Nën shtratin më të gjerë, ju mund të futni 2 sirtar për të pasur edhe më shumë hapësirë
 • Mekanizmi lëvizës i sirtarëve mund të rrëshqet lirshëm dhe pa zhurmë.
 • Paketi i sirtarëve përfshinë edhe një panel të përshtatshëm për të mbyllur anën tjetër të shtratit.
Informata shtesë

Të përshtatshëm për:

 • Ta përdorur si një kornizë shtesë për shtratin mammoth
 • për njerëzit që kanë pak hapësirë në shtëpi dhe dëshirojnë të kenë më shumë hapësirë në sirtarët e tyre
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë të ruajnë shtrojën e shtratit nën shtratin e tyre
 • Për ruajtjen e shtrojës dimërore/verore
 • Për të gjithë ata që dëshirojnë orendi kualitative, funksionale dhe me çmime të volitshme

Specifikat Teknike
Dimenionet 25,7 x 150 x 65 cm
Karakteristika të tjera made in Slovenia
Material plywood
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë, kafe, zezë
Pesha 20.5 kg
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star