Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tavolinë shtrati lëvizëse Iguana

Photo
Video

Tavolinë shtrati lëvizëse 3-në-1, mund të përdoret si një komodin afër shtratit, një tryezë ndihmëse për shërbimin e ushqimit, apo si një ulëse anësore. Mund ta gjeni në 4 ngjyra atraktive.

Tavolinë shtrati lëvizëse Iguana
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tavolinë shtrati lëvizëse 3-në-1, mund të përdoret si një komodin afër shtratit, një tryezë ndihmëse për shërbimin e ushqimit, apo si një ulëse anësore. Mund ta gjeni në 4 ngjyra atraktive.

Më shumë
Përshkrimi

Dekorim shumë-funksional i dhomës suaj të gjumit

Dekoro dhomën tuaj me orendi të këndshme, atraktive dhe praktike! Tavolina lëvizëse e shtratit është një orendi shtesë inovative, praktike për shtratin Mamut pasi që mund të përdoret si një tavolinë, një tryezë shtesë për ushqim apo si një ulëse anësore. Përveç dizajnit t estetik dhe funksionalitetit të tij, karakteristika tjera që e veçojnë këtë dollap rrëshqitës janë:

 • kualiteti i lartë i dërrasës së lesonit në trashësi prej 5 cm që jep një stabilitet dhe një kapacitet më të madh të tyre.
 • mbanë peshë deri në 30 kg
 • është i ndërtuar me lidhëse solide nga druri dhe pjesë të forta metalike
Informata shtesë

E përshtatshme për:

 • si një pjesë shtesë për shtratin Mamut
 • për dhomat e vogla ku çdo pjesë e orendive duhet të zgjidhen me kujdes
 • si një dollap në fund të shtratit
 • kur bashkëngjitet në seksionin e mesëm të shtratit, si një tryezë romantike për një mëngjes të këndshëm në shtrat apo si një tavoline praktike që mbanë ushqimin për të sëmurin.
 • si një ulëse

Specifikat Teknike
Dimenionet 40 x 45 x 47,5 cm
Karakteristika të tjera made in Slovenia
Material plywood
Ngjyrat e disponueshme bardhë, bezhë, kafe, zezë
Pesha 13.5 kg
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star