SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tenxhere elektrike Four Season Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110052323 SKU: 110052323
Photo
Video
-44%

Kjo tenxhere kompakte dhe shumëfunksionale është një mrekulli për çdo kuzhinë! Pllakat dhe ena e saj ngrohen shpejt dhe ju mundësojnë të gatuani një sërë ushqimesh, nga grilli, pjekja e deri te gatimi me avull. Me teknologji infrared dhe 12 cilësime të rregullueshme të nxehtësisë deri në 300 ͦ C, ju mundëson të gatuani shpejt e lehtë çdo herë.

Tenxhere elektrike Four Season Delimano

Çmimi i rregullt: 159,90 €


Çmimi special: 89,90 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Kjo tenxhere kompakte dhe shumëfunksionale është një mrekulli për çdo kuzhinë! Pllakat dhe ena e saj ngrohen shpejt dhe ju mundësojnë të gatuani një sërë ushqimesh, nga grilli, pjekja e deri te gatimi me avull. Me teknologji infrared dhe 12 cilësime të rregullueshme të nxehtësisë deri në 300 ͦ C, ju mundëson të gatuani shpejt e lehtë çdo herë.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni ushqime të ndryshme me një tenxhere infrakuqe

A keni një kuzhinë të vogël, e cila është çdo herë e mbushur dhe në përdorim? A do të donit një pajisje kompakte me të cilën do të mund t’i zëvendësonit pajisjet e mëdha? Një pajisje me të cilën mund të përgatisni gjellëra, pica, hamburgerë, pallaqinka dhe jo vetëm?

Tenxherja 4në1 Four Season është përgjigjja e nevojave dhe dëshirave tuaja! Kjo pajisje fantastike ju mundëson të përgatisni lloje të ndryshme ushqimesh, të gjitha në një pajisje, dhe zë pak vend në kuzhinën tuaj. A nuk është e mrekullueshme?

Tenxhere 4në1

Me këtë pajisje praktike, ju mund të gatuani ushqimet e preferuara në çdo kohë e çdo rast. Kjo tenxhere zë pak vend në kuzhinën tuaj, por kryen shumë funksione. Tenxherja Four Seasons përfshin katër teknika gatimi të katër pajisjeve të ndryshme:

  1. Skarë elektrike
  2. Tepsi për pjekje
  3. Tenxhere
  4. Pllakë

Por ky është veç fillimi : Tenxherja Four Seasons Cooker po ashtu mund të përdoret edhe si:

  • Tenxhere e zakonshme
  • Tepsi për pica
  • Tigan për pallaqinka

Baza mund të përdoret edhe me tenxhere dhe tiganë të tjerë, pra keni mundësi të shumta për përgatitje të ushqimit: zierje, fërgim, grill, pjekje, avullim. Mëngjesi, dreka apo darka – të gjitha shujtat e shijshme mund t’i përgatisni me këtë pajisje.

Me ngrohje infrakuqe, për ushqim më të lëngshëm

Tenxherja Four Seasons përgatitë ushqimin tuaj me teknologjinë më të re në gatim: ngrohje infrakuqe. Gatimi me infrakuqe i ngjason metodës së vjetër të gatimit, në zjarr të hapur. Tenxheret infrakuqe përdorin një sasi jashtëzakonisht të madhe të energjisë së nxehtësisë, e cila bën që ushqimi juaj të gatuhet jashtëzakonisht shpejt. Për shkak të shpejtësisë, një tenxhere ose grill infrakuqe mund t’i pjekë mishin apo patatet më shpejt se sa një skarë tradicionale.

Energjia infrakuqe e ngrohë vet ushqimin duke vibruar shpejt molekulat brenda ushqimit. Kjo mundëson që më shumë lagështi të ruhet brenda ushqimit.

12 nivele të temperaturës deri në 300 ͦ C

Me këtë pajisje mund të gatuani në temperaturë nga 40 deri në 300 ͦC, në 12 nivele të ndryshme. Falë teknologjisë infrakuqe, nxehtësia shpërndahet në mënyrë më të barabartë.

Perfekte për studentë apo hapësira të vogla banimi

Kjo pajisje zë shumë pak vend në kuzhinë, andaj është e përsosur për studentët apo të gjithë ata që jetojnë në banesa më të vogla dhe duan të kursejnë më shumë hapësirë.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star