SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepih Clean&Protect

Photo
Video

Mos i lini mikrobet & bakteret ta kalojnë pragun e shtëpisë suaj, duke përdorur tepihun 2në1 Clean&Protect. Njëra anë e tepihut është e dizajnuar për ta mbajtur dezinfektuesin, në të cilin ju mund ta pastroni fundin e këpucëve. Kurse ana tjetër përdoret për t'i tharë këpucët, para se të hyni brenda. Është i punuar me materiale të qëndrueshme & eko-miqësore, andaj është i sigurtë për putrat e kafshëve.

Yellow Friday të thërret!
Tepih Clean&Protect
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mos i lini mikrobet & bakteret ta kalojnë pragun e shtëpisë suaj, duke përdorur tepihun 2në1 Clean&Protect. Njëra anë e tepihut është e dizajnuar për ta mbajtur dezinfektuesin, në të cilin ju mund ta pastroni fundin e këpucëve. Kurse ana tjetër përdoret për t'i tharë këpucët, para se të hyni brenda. Është i punuar me materiale të qëndrueshme & eko-miqësore, andaj është i sigurtë për putrat e kafshëve.

Më shumë
Përshkrimi

Mos i lini mikrobet & bakteret ta kalojnë pragun e shtëpisë suaj

Bota jashtë mund të jetë një vend i papastër, e madje edhe këpucët më të pastra mund të bartin mikrobe & baktere të padukshme brenda shtëpisë suaj. Këto mikroorganizma lehtësisht mund të shumohen dhe të shkaktojnë sëmundje. Por tash, mund të siguroheni që këta mikroorganizma të dëmshëm të mbesin jashtë shtëpisë suaj. Thjesht, përdoreni tepihun e qëndrueshëm & efektiv - Clean&Protect.

Tepih Clean&Protect

Tre hapa për një shtëpi më të pastër & të sigurtë

Ky tepih i hyrjes do t'ju ndihmojë ta mbani shtëpinë pastër dhe pa mikrobe, përmes 3 hapave të thjeshtë:

 • 1
  Tepih Clean&Protect

  Vendosni dezinfektues ose pastrues në njërën anë të tepihut.

 • 2
  Tepih Clean&Protect

  Shkelni mbi të dhe fërkoni thembrat e këpucëve.

 • 3
  Tepih Clean&Protect

  Shkelni në anën tjetër për t'i tharë thembrat e këpucëve.

Materiale eko-miqësore

Tepihu është punuar me materiale të qëndrueshme dhe eko-miqësore, për përdorim afatgjatë.

 1. Pjesa e poshtme është punuar me ECO PVC, një material i fortë i cili mund të riciklohet lehtësisht. Po ashtu, ka sipërfaqe jo-rrëshqitëse, prandaj qëndron sigurtë mbi çdo dysheme të fortë.
 2. Pjesa e sipërme është është bërë nga fibra të forta poliesteri dhe polipropileni. Këto fibra po ashtu kanë veti absorbuese, antibakteriale, thahen shpejt dhe janë rezistente ndaj njollave.
1
2
Tepih Clean&Protect

Mirëmbahet lehtë

Kur doni ta pastroni këtë tepih, thjesht e vendosni nën ujë të rrjedhshëm, e shpërlani dhe e lini të thahet para se ta përdorni përsëri e përsëri.

I sigurtë për kafshët

Tepihu Clean&Protect është aksesor ideal edhe për ata që mbajnë kafshë shtëpiake, sepse edhe kafshët mund t'i pastrojnë putrat para se të hyjnë brenda. Krejt çka duhet të bëni, është që në këto raste të përdorni ujë, ujë me shampon (që është i përshtatshëm për kafshë) ose ndonjë dezinfektues për kafshë.

Tepih Clean&Protect

Praktik & elegant - në dy ngjyra

Ky tepih dezinfektues është në dispozicion në dy ngjyra të bukura (e gjelbër dhe hiri), po ashtu edhe me një kombnim të ngjyrës së kaftë. Ka përmasa 83x30cm dhe trashësi 0.8cm.

Tepih Clean&Protect
Specifikat Teknike
Dimensionet 83x50x0,8cm
Material polyester, PVC
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet pastrohet në dorë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star