SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepih Lana Garden

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110048082 SKU: 110048082
Photo
Video

Ky tepih shumëngjyrësh me motive kopshti, është zonë e përsosur për fëmijë. Shtrojeni në dhomën e fjetjes, në dhomën e lojës ose kudo që janë fëmijët tuaj, në mënyrë që t’ia ofroni rehatinë e duhur teksa mësojnë dhe argëtohen. Është i punuar me materiale që mund të lahen, të sigurta për fëmijët dhe përmban sfungjer memory. Përmasat: 100x150cm.

Tepih Lana Garden
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ky tepih shumëngjyrësh me motive kopshti, është zonë e përsosur për fëmijë. Shtrojeni në dhomën e fjetjes, në dhomën e lojës ose kudo që janë fëmijët tuaj, në mënyrë që t’ia ofroni rehatinë e duhur teksa mësojnë dhe argëtohen. Është i punuar me materiale që mund të lahen, të sigurta për fëmijët dhe përmban sfungjer memory. Përmasat: 100x150cm.

Më shumë
Përshkrimi

Një vend i sigurtë për lojë dhe aventura

Ofrojani mundësinë fëmijëve që të kenë një zonë të rehatshme & të sigurtë për t’u argëtuar. Po ashtu, ky tepih i butë dhe shumëngjyrësh, është zonë e përsosur edhe për bebe, të cilat mund të luajnë, të zvarriten, të mësojnë si të ecin, e madje edhe të marrin një sy gjumë.

Mësim & argëtim

Ky tepih është i dekoruar me motive kopshti, që shfaqë lule, gjethe dhe flutura me lloj-lloj ngjyrash. Ky dizajn do t’i frymëzojë fëmijët për të mësuar dhe për t’u argëguar. Për shembull, përdoreni modelin e tepihut për t’ia mësuar fëmijëve ngjyrat apo pak matematikë. Sa flutura janë aty? Numëroni së bashku!

Tepih Lana Garden

Loja është më shumë se argëtim

Po, pra! Është mënyra se si fëmijët mësojnë dhe i zhvillojnë aftësitë mendore e fizike, duke bashkëvepruar me botën dhe imagjinatën e tyre në një mënyrë kreative. Një lojë e mirë nuk është vetëm një mundësi për të kaluar kohë me fëmijën, por edhe për t’i ndihmuar ata për ta zhvilluar empatinë, imagjinatën, bashkëpunimin, besimin, aftësitë dhe fleksibilitetin. Për ta bërë lojën edhe më zbavitëse, kemi krijuar tepihun Lara Garden. Shtrojeni në shtëpi, park apo në pushime, dhe fëmijët do ta dinë se erdhi koha për pak mësim e argëtim.

Tepih Lana Garden

Butësi në çdo prekje

Tepihu përmban një shtresë 2cm sfungjer memory, prandaj është i butë dhe i këndshëm. Sfungjeri memory e përshtatë formën e vet sipas temperaturave dhe shtypjes, duke ju ofruar rehati maksimale fëmijëve teksa luajnë, flenë apo dëgjojnë përrallat e preferuara.

Dormeo Lana Garden Carpet

I mbron fëmijët nga rrëzimet apo rrëshqitjet

Gjatë lojës, fëmijët mund të rrëshqasin apo të rrëzohen. Por nëse e përdorni këtë tepih, gjasat janë të vogla, sepse në pjesën e poshtme tepihu ka një veshje anti-rrëshqitëse. Por edhe nëse rrëzohen, tepihu është i butë, përshtatet me të gjitha dyshemetë e sheshta, dhe është i sigurtë për fëmijët tuaj.

Pastrohet lehtë në temperatura të ulëta

Mund të lahet 100% në temperaturë 30°C. Pra, nëse gjatë lojës fëmijët e spërkatin apo derdhin ndonjë ushqim, mos u brengosni. Ju mund ta lani shpejt e lehtë, dhe ta mbani vazhdimisht të pastër.

Tepih Lana Garden

Kudo vete, tepihun me vete

Një tepih i përmasave 100x150cm është çdo herë aksesor i përshtatshëm për ta marrë me vete. Mbase për ju është diçka e vogël, por për fëmijët tuaj do të thotë shumë, sepse kudo që shkojnë, do të ndihen sikurse në shtëpi.

Pjesë e linjës sonë të re për gjumashët e vegjël :)

Produktet e linjës së re Lan & Lana sjellin rehatinë dhe ngrohtësinë e Dormeo-s për më të vegjlit tuaj. Janë punuar me materiale cilësore, dizajne të këndshme dhe shumë dashuri për gjumashët e vegjël. Ky koleksion, i cili përmban edhe jastëk, jorgan dhe batanije, do t’i mahnitë fëmijët tuaj dhe do t’i frymëzojë për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla! Ju mund t'i kombinoni, t'ua bëni dhuratë dhe t'ia ofroni një përvojë të paharruar!

Specifikat Teknike
Dimensionet 100x150cm
Material 100% polyester, shpuzë memoruese
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star