Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepih për banjo Aloe Vera 3D

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-67%

Shtoni elegancë në banjon tuaj, me tepihun 3D Aloe Vera dhe ndjejeni butësinë në çdo hap sa herë që dilni nga dushi! Tepihu ka një model të bukur dhe madhësi 50x70cm. Po ashtu, përmban edhe sfungjer memory dhe është i pasur me qetësues Aloe Vera, për t’i ofruar një efekt relaksues shputave tuaja.

Tepih për banjo Aloe Vera 3D

Çmimi i rregullt: 14,90 €


Çmimi special: 4,90 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni elegancë në banjon tuaj, me tepihun 3D Aloe Vera dhe ndjejeni butësinë në çdo hap sa herë që dilni nga dushi! Tepihu ka një model të bukur dhe madhësi 50x70cm. Po ashtu, përmban edhe sfungjer memory dhe është i pasur me qetësues Aloe Vera, për t’i ofruar një efekt relaksues shputave tuaja.

Më shumë
Përshkrimi

Sillni ndjesinë e SPA-së në shtëpi

Dilni nga dushi dhe vendosni këmbët në këtë tepih të rehatshëm dhe luksoz, dhe shijoni ca ndjesi SPA-je në shtëpinë tuaj. Tepihu ka strukturë me shumë shtresa dhe është i dizajnuar për rehati të plotë dhe butësi të papërshkruar!

Tepih 3D Aloe Vera

Dizajn 3D, për butësi dhe elegancë

Dizajni 3D i jep më shumë butësi dhe elegancë tepihut. Po ashtu, tepihu është i punuar me materiale cilësore, të cilat e thithin lagështinë dhe thahen shpejt. Me pak fjalë, ju e ndjeni butësinë në çdo hap.

Tepihu përmban 1.5cm sfungjer memory, dhe ju ofron më shumë rehati se sa qilimat e zakonshëm. Sfungjeri memory i përshtatet formës së shputave tuaja dhe temperaturës, andaj ju ofron çdo herë ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Sipërfaqe jo-rrëshqitëse, për më shumë siguri

Pjesa e poshtme e tepihut ka një sipërfaqe jo-rrëshqitëse, e cila qëndron mirë për dysheme dhe nuk rrëshqet. Po ashtu, tepihu është i përshtatshëm edhe për sipërfaqet me ngrohje nën dysheme.

  • Tepih 3D Aloe Vera
  • Tepih 3D Aloe Vera

I përshtatshëm për çdo banjo

Ky tepih vjen në dy ngjyra të bukura klasike: bezhë ose hiri, andaj përshtatet për mrekulli me secilën banjo.

  • Tepih 3D Aloe Vera
  • Tepih 3D Aloe Vera

Freski që zgjatë

Tepihu 3D Aloe Vera është i pasur me trajtime antibakteriale dhe antimikrobe, kurse sistemi Air-X i siguron ajrosje dhe mundëson që tepihu të thahet më shpejt, prandaj mikroorganizmat do ta kenë më të vështirë të zhvillohen aty. Të gjitha këto cilësi, i sigurojnë banjos suaj pastërti dhe freski që zgjatë!

Tepih 3D Aloe Vera
Specifikat Teknike
Dimenionet 50x70 cm
Material 100% polyester, shpuzë memoruese
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star